united-states-of-america-flag-round-icon-128

Anglický jazyk – Individuální kurz

4.2 z 5 založeno na 5 hodnocení od zákazníku.
(Hodnocení: 5)

1 600 

Individuální kurz se přizpůsobí Vašim potřebám. 
Splátka vždy po jednom měsíci 1600 Kč.
60 minut / 400 Kč.
Pro více informací volejte do kanceláře školy na +420 774 742 296.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

5 recenzí pro Anglický jazyk – Individuální kurz

 1. 5 z 5

  :

  Nejprve jsem váhala s přihlédnutím na cenu, zdali zvolit individuální formu výuky, ale jelikož pracuji v managementu banky na vedoucí pozici, jsem nesmírně časově vytížena. Hledala jsem školu, která mě vyjde vstříc jak s přizpůsobením mému časovému harmonogramu, tak s nabídkou kurzů s native speaker, který mě připraví na zkoušku z angličtiny TOEFL. Dobré výsledky při složení zkoušky ode mě očekává zaměstnavatel, tak doufám, že to klapne. Chodím na individuální kurzy už rok a musím říct, že jsem si jistá, že zkoušku složím s dobrým bodovým hodnocením. Za to bych ráda poděkovala jak škole PELICAN tak i lektorce Elisabeth Pallot. Děkuji a o výsledcích testu Vám sem pro zajímavost zase napíši.

 2. 5 z 5

  :

  Jelikož jsem na na mateřské dovolené, zvolila jsem individuální výuku angličtiny. Jsem začátečník a protože se v březnu chystám do práce, musím se ten jazyk prostě naučit. Výrazně musím ocenit to, že i když jsem si na hodiny brala svoji roční holčičku a lektorka Petra to s ní zvládla vždyí a ne na úkor naší výuky. Naučila jsem se již trochu mluvit a musím říct, že za půl roku je to pro mě výborný výsledek. Všem maminkám na mateřské doporučuji individuální kurz, jelikož si můžete jednotlivé hodiny organizovat samy. A též lokalita jazyková školy PELICAN je pro matky výhodou. Je v centru Brna, na Lidické ulici. Malé parkoviště a tramvajová zastávka 200 metrů od školy. Kurz angličtiny v PELICANU mě nadchl. Opravdu! Díky škole i lektorům!

 3. 4 z 5

  :

  Dobrý den,
  vzhledem k mému zaměstnání nemohu pravidelně každý týden docházet na kurz angličtiny ve stejnou dobu. Proto pro mě byla jediná možnost navštěvovat kurz individuální, kde se domluvím s lektorem každý týden, podle mých pracovních možností. Jsem spokojen i s výukou, mohu s lektorem probrat potřebné materiály, které aktuálně v práci řeším nebo si nachystat prezentaci. Doporučuji!

 4. 2 z 5

  :

  Dávám dvě hvězdičky za pozdní příchody mého lektora. Je pravda, že škola mě jej chtěla už 3x vyměnit vzhledem k mým neustálím stížnostem, ale to nechci. Jsem na něho zvyklý a s jeho učebními metodami jsem velmi spokojen a jeho angličtina je na výborné úrovni, i osobně mě velmi sedl. Opravdu ovšem nechápu, proč škola PELICAN není schopná přinutit své lektory chodit na hodiny včas. Může mi to někdo vysvětlit???!!!

  • :

   Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Moc nás mrzí, že nejste spokojen, a proto jsme již podnikly kroky, které zamezí dalšímu takovému chování našeho lektora. Jako omluvu od nás prosím přijměte lekci zdarma. Lektor byl pokárán a přizpůsobil si rozvrh tak, aby taková situace už nevznikla. Doufáme ve Vaši spokojenost a přízeň naší škole. Přejeme mnoho úspěchů, Váš tým PELICAN.

 5. 5 z 5

  :

  S individuálním kurzem angličtiny u Pelicana jsem nadmíru spokojena. S lektorkou Pallot probíráme vše dle mých potřeb a já se nemusím na nikoho ohlížet. Skvěle jsme si sedly a výuka s ní mi nesmírně vyhovuje a pomáhá. Těším se na každou další hodinu a doufám, že budu jednou mluvit jako ona :).

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /www/sites/6/site50666/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/tabs/tabs.php on line 43

Další informace

Čas zahájení kurzu

7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00

Objednávka

Pokladna