Anglický jazyk – Konverzace

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 2 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 2)

1 600 

Cena je uvedena za 8 lekcí po 90 minutách.
Do poznámky k přihlášce napište datum, kdy chcete začít. 🙂
Cena je uvedena za 4 studenty ve skupině.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

2 recenze Anglický jazyk – Konverzace

  1. Hodnocení 5 z 5

    Chodím do jazykovky PELICAN už 4 roky. Moje angličtina je dobrá, nebojím se tvrdit. S Lizie, což je native speaker, si platím tzv. udržovací hodiny. 1x týdně 90 minut, což je tak akorát. Hodiny mám individuální a čistě konverzační, což byla moje volba. Jako učitel na Vysoké škole vím, že taková forma výuky je pro moje potřeby nejefektivnější. Rád bych zhodnotil školu PELICAN a to asi takhle.; už 4 roky na ně nedám dopustit, což mé konzervativní povaze vyhovuje. výborná dostupnost, individuální přístup, rychlé řešení problémů, pěkné učebny, výborní lektoři. Dávám 5 hvězd a doporučuji všem!!! Ciao..

  2. Hodnocení 5 z 5

    Slovíčka, gramatiku, fráze, všechno jsem se učil už milionkrát, můj problém byl mluvit, proto jsem se přihlásil na angličtinu konverzace do školy Pelican. Tyto lekce mi neuvěřitelně pomohly! Mluvit se již nebojím, naopak se to snažím vyhledávat, abych se zlepšoval. Našel jsem si i kamaráda z USA? který mi taky nesmírně pomáhá. Díky Pelicanovi se už za svoji angličtinu nestydím.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /www/sites/6/site50666/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/tabs/tabs.php on line 43

Objednávka

Pokladna