Sale!

Pomaturitní studium angličtiny

Hodnoceno 4.63 z 5 na základě 19 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 19)

19 700 20 400 

AKCE POMATURITNÍ STUDIUM CENA V ČERVENCI

Studuj jazyky za super cenu se statusem studenta v roce 2017/2018.
Přihlas se do konce června za skvělých 19 000 Kč.
Využij ISIC karty ZDARMA od PELICANA!
Druhý jazyk ZDARMA!

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

19 recenzí Pomaturitní studium angličtiny

 1. Hodnocení 4 z 5

  Studuji v PELiCANu v pomaturitním kurzu angličtinu moc rád! Hlavně proto, že jazykovka je v centru Brna a pod ní výborná kavárna Galeryje. Našel jsem si v našem kurzu holku. Ale výhodou je i to, že konečně mluvím anglicky. Děkuji, Tome!

 2. Hodnocení 5 z 5

  Anglicky jsem se učila od mala, ale nikdy jsem se nikam nedostala. Maturitu jsem jakžtakž zvládla na tři a rozhodla se se svojí znalostí neznalostí angličtiny něco udělat. Přihlásila jsem se na pomaturitní studium do školy Pelican. Rok jenom s angličtinou mi přišel super a doufala jsem, že se ten jazyk konečně naučím. Zlepšení jsem pocítila už po měsíci školy, natož potom po celým školním roce, kdy jsem byla schopná plynule mluvit i psát a bez zaseknutí se dívat na americké či anglické seriály. Díky angličtině u Pelicana jsem mohla už ve dvaceti vycestovat a poznat půlku světa, všude se dorozumím a jsem na sebe hrdá. Zvládla jsem to :).

 3. Hodnocení 4 z 5

  Díky této jazykovce jsem se konečně naučil anglicky. Všem doporučuju!

 4. Hodnocení 5 z 5

  Nejprve se mě netradiční jazyková škola nezdála, ale výsledky jsou skvělé. Studuji angličtinu v pomaturitním kurzu místo vysoké školy a už teď vím, že jsem zvolil správně. Mluvíme hodně, hodně posloucháme, někdy i zpíváme a Tomáš používá nové věci ve výuce jako video, film, chaty s angličany. Líbí se mně tady a doporučuji..

 5. Hodnocení 5 z 5

  Po maturitě jsem se nedostala na vysokou, a tak jsem pátrala, jaké mám další možnosti studia, jelikož do pracovní procesu se mi ještě zapojovat na plno nechtělo. Nabídka jazykové školy mě zaujala a rozhodla jsem se ji vyzkoušet. Absolvovala jsem roční pomaturitní studium angličtiny u Pelicana a jsem opravdu ráda. Nyní nemám s angličtinou žádný problém a její znalost mě posouvá dál. Díky tomu mám skvělou práci a dokonce přítele z USA. Roční studium na jazykovce si nemohu vynachválit :-).

 6. Hodnocení 5 z 5

  Nedostal jsem se na VŠ a jazykovka byla tou nejlepší možností. A vyplatilo se. Našel jsem si nové přátelé a naučil se mluvit i psát v angličtině, což se mi nyní velice hodí. Školu Pelican všem doporučuji!

 7. Hodnocení 4 z 5

  Naučila jsem se perfektně mluvit díky našemu lektorovi, který nepromluvil ani slovo česky. Nejprve se mě to nelíbilo vůbec, ale díky jeho důslednosti a neústupnosti mluvím plynně. Děkuji!!!

 8. Hodnocení 2 z 5

  Já se školou spokojená moc nebyla. Státnici na konci roku jsem neudělala, i když jsem byla přesvědčována, že to určitě zvládnu. Za mě dvě hvězdičky max.

  • Lenko, to nás velice mrzí, nicméně úspěšnost zkoušky bohužel není nikdy stoprocentní :-(. Jako kompenzaci Vám můžeme nabídnout slevu na zkoušku, která se bude konat tento školní rok. Stavte se za námi ve škole a určitě to vyřešíme. Moc nás mrzí, že Vám to loni nevyšlo, tak nabízíme druhou šanci letos v květnu a budeme rádi, když toho využijete. Určitě přijďte, tým PELICAN.

 9. Hodnocení 5 z 5

  Nejdůležitější pro mě je udělat státní zkoušku z angličtiny, proto jsem si jazykovku PELICAN vybral. A taky proto, že je v centru Brna. Se státnicí zatím nevím, ale vypadá to dobře. Doporučuji PELICANa hlavně proto, že si u nich mohu udělat státní zkoušku a k tomu jsem dostal kurz ruštiny zdarma. Azbuka už mi docela jde. Ciao a děkuji pelikáne!

 10. Hodnocení 5 z 5

  Chodil jsem do pomaturitního studia do Pelicana velmi rád, lektor byl skvělý, já se naučil mluvit anglicky a toho si opravdu vážím. Děkuji a všem školu z vlastní zkušenosti doporučuji.

 11. Hodnocení 5 z 5

  Skvěle strávený rok, nejlepší volba po maturitě!

 12. Hodnocení 5 z 5

  Na jazykovku jsem šla, jelikož jsem maturovala až v září. Do Pelicana mě spíš dohnali rodiče, já nechtěla nikam, chtěla jsem si už vydělávat, abych si mohla dopřát, co jsem chtěla :). Nakonec to byla ale dobrá volba, vydělávat na brigádě jsem si stihla i při škole a potkala jsem nový kamarády, se kterýma se stále vídám. Rok na škole Pelican byl supr, díky.

 13. Hodnocení 4 z 5

  Se školou jsem vesměs spokojená. Nebylo všechno tak, jak bych to udělala já, ale nakonec se ukázalo, že to tak bylo dobře. Anglicky jsem se naučila perfektně, udělala si zkoušku B2 a dostala certifikát o studiu.. Na základě zkoušky B2 mi teď odpustili zkoušku z angličtiny na vysoké škole, mám tak víc času na přípravu na ostatní předměty. Na školu Pelican vzpomínám v dobrém :).

 14. Hodnocení 5 z 5

  Jsem s jazykovou školou Pelican spokojená. Byla jsem tam na pomaturitním studiu angličtiny před rokem a opravdu jsem se naučila. Na vejšku jsme se sice nedostala, ale odcestovala jsem do Anglie, kde jsem stále a nemůžu si svůj pobyt tady vynachválit. Kdybych neuměla anglicky tak, jako po roce studia, nikdy bych se tu nedostala k normální práci. Já se ale dostala a teď už jsem dokonce na pozici manažerky. Díky angličtině u Pelicana. 🙂

 15. Hodnocení 5 z 5

  Vě škole Pelican se opravdu naučíš. Skvělí lektoři, skvělá škola, skvělé vedení, alespoň podle mě. Anglicky umím výborně, mám za skvělou cenu všeobecnou státnici a díky tomu super práci. Jen do toho.

 16. Hodnocení 5 z 5

  Skvělá volba pro ty, kteří se nedostanou na vysněný obor na výšce, jaká já. Díky jazykovce jsem měl status studenta další rok, lépe se připravil na přijímačky a ještě zlepšil angličtinu téměř o dvě úrovně. Skvělý lektor, který každý den dokazoval, že s kamarádským přístupem a hrou jde všechno líp. Za rok jsem díku tomu zaznamenal větší pokrok v angličtině než za roky učení se na střední.

 17. Hodnocení 5 z 5

  Školní rok je u konce, já díky jazykovce Pelican zvládla státní jazykovou zkoušku. Budou mi chybět jak skvělí spolužáci, tak výborný lektor, díky kterému se pro mě chození do školy stalo vlastně koníčkem. Doporučuji a vlastně trochu závidím všem, kteří mají rok zkušeností u Pelicana teprve před sebou!

 18. Hodnocení 5 z 5

  Anglicky jsem se za rok naučila perfektně, co víc mohu říct? Výborní spolužáci, super lektor, skvělé prostředí. Moc díky všem! Elena.

 19. Hodnocení 5 z 5

  Pomaturitní angličtina u Pelicana byla moje nejlepší volba pro studium po maturitě Na vysokou školu mě nevzali a já si říkal, co budu dělat, zda jít pracovat, nebo vymyslím ještě nějakou alternativu. Vymyslel jsem právě studium angličtiny na jazykovce a jsem za to opravdu rád. Rok jsem si skvěle užil, poznal nové kamarády a naučil se celkem skvěle anglicky. Díky Pelicane za skvělý rok!

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /www/sites/6/site50666/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/tabs/tabs.php on line 43

Objednávka

Pokladna