Sale!
united-states-of-america-flag-round-icon-128

Pomaturitní studium angličtiny

4.45 z 5 založeno na 11 hodnocení od zákazníku.
(Hodnocení: 11)

20 400  16 000 

AKCE POMATURITNÍ STUDIUM  CENA FIRST MINUTE

Studuj jazyky za super cenu se statusem studenta v roce 2017/2018.
Přihlas se do konce dubna za skvělých 16 000 Kč.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

11 recenzí pro Pomaturitní studium angličtiny

 1. 4 z 5

  :

  Studuji v PELiCANu v pomaturitním kurzu angličtinu moc rád! Hlavně proto, že jazykovka je v centru Brna a pod ní výborná kavárna Galeryje. Našel jsem si v našem kurzu holku. Ale výhodou je i to, že konečně mluvím anglicky. Děkuji, Tome!

 2. 4 z 5

  :

  Díky této jazykovce jsem se konečně naučil anglicky. Všem doporučuju!

 3. 5 z 5

  :

  Nejprve se mě netradiční jazyková škola nezdála, ale výsledky jsou skvělé. Studuji angličtinu v pomaturitním kurzu místo vysoké školy a už teď vím, že jsem zvolil správně. Mluvíme hodně, hodně posloucháme, někdy i zpíváme a Tomáš používá nové věci ve výuce jako video, film, chaty s angličany. Líbí se mně tady a doporučuji..

 4. 5 z 5

  :

  Po maturitě jsem se nedostala na vysokou, a tak jsem pátrala, jaké mám další možnosti studia, jelikož do pracovní procesu se mi ještě zapojovat na plno nechtělo. Nabídka jazykové školy mě zaujala a rozhodla jsem se ji vyzkoušet. Absolvovala jsem roční pomaturitní studium angličtiny u Pelicana a jsem opravdu ráda. Nyní nemám s angličtinou žádný problém a její znalost mě posouvá dál. Díky tomu mám skvělou práci a dokonce přítele z USA. Roční studium na jazykovce si nemohu vynachválit :-).

 5. 5 z 5

  :

  Nedostal jsem se na VŠ a jazykovka byla tou nejlepší možností. A vyplatilo se. Našel jsem si nové přátelé a naučil se mluvit i psát v angličtině, což se mi nyní velice hodí. Školu Pelican všem doporučuji!

 6. 4 z 5

  :

  Naučila jsem se perfektně mluvit díky našemu lektorovi, který nepromluvil ani slovo česky. Nejprve se mě to nelíbilo vůbec, ale díky jeho důslednosti a neústupnosti mluvím plynně. Děkuji!!!

 7. 2 z 5

  :

  Já se školou spokojená moc nebyla. Státnici na konci roku jsem neudělala, i když jsem byla přesvědčována, že to určitě zvládnu. Za mě dvě hvězdičky max.

  • :

   Lenko, to nás velice mrzí, nicméně úspěšnost zkoušky bohužel není nikdy stoprocentní :-(. Jako kompenzaci Vám můžeme nabídnout slevu na zkoušku, která se bude konat tento školní rok. Stavte se za námi ve škole a určitě to vyřešíme. Moc nás mrzí, že Vám to loni nevyšlo, tak nabízíme druhou šanci letos v květnu a budeme rádi, když toho využijete. Určitě přijďte, tým PELICAN.

 8. 5 z 5

  :

  Nejdůležitější pro mě je udělat státní zkoušku z angličtiny, proto jsem si jazykovku PELICAN vybral. A taky proto, že je v centru Brna. Se státnicí zatím nevím, ale vypadá to dobře. Doporučuji PELICANa hlavně proto, že si u nich mohu udělat státní zkoušku a k tomu jsem dostal kurz ruštiny zdarma. Azbuka už mi docela jde. Ciao a děkuji pelikáne!

 9. 5 z 5

  :

  Chodil jsem do pomaturitního studia do Pelicana velmi rád, lektor byl skvělý, já se naučil mluvit anglicky a toho si opravdu vážím. Děkuji a všem školu z vlastní zkušenosti doporučuji.

 10. 5 z 5

  :

  Skvěle strávený rok, nejlepší volba po maturitě!

 11. 5 z 5

  :

  Na jazykovku jsem šla, jelikož jsem maturovala až v září. Do Pelicana mě spíš dohnali rodiče, já nechtěla nikam, chtěla jsem si už vydělávat, abych si mohla dopřát, co jsem chtěla :). Nakonec to byla ale dobrá volba, vydělávat na brigádě jsem si stihla i při škole a potkala jsem nový kamarády, se kterýma se stále vídám. Rok na škole Pelican byl supr, díky.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Objednávka

Pokladna