Sale!
Pomaturitní studium němčiny

Pomaturitní studium němčiny

4.36 z 5 založeno na 11 hodnocení od zákazníku.
(Hodnocení: 11)

20 400  16 000 

AKCE POMATURITNÍ STUDIUM  CENA FIRST MINUTE

Studuj jazyky za super cenu se statusem studenta v roce 2017/2018.
Přihlas se do konce dubna za skvělých 16 000 Kč.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Popis produktu

ukazkova-hodina-pomat

11 recenzí pro Pomaturitní studium němčiny

 1. 5 z 5

  :

  Veronika Šašinková, naše lektorka je skvělá! Děkuji Ti Veroniko. Naučila jsi mě německy, jdu na státnici.

 2. 4 z 5

  :

  Studuji v PELICANu v tomto školním roce a musím ocenit možnost studovat druhý jazyk zdarma. Německy jsem neuměla vůbec a anglicky trochu. Německy mluvím plynně díky intenzivnímu studiu v pomaturitním kurzu a k tomu se učím anglicky v kurzu pro středně pokročilé, který mě OPRAVDU dali zadarmo. Nevěřila jsem tomu, ale je to tak a toho si cením!

 3. 5 z 5

  :

  Skvělá lektorka Verča, která naučí, a super kolektiv, za mě 5 hvězdiček.

 4. 3 z 5

  :

  Na začátku mě dost naštvalo, že ve třídě bylo víc skupin rozdílné pokročilosti. Učitelka si s tím nakonec poradila, ale stejně mě to dost překvapilo. Školu jsem nakonec dochodil a německy se naučil, za ty skupiny ale dávám tři hvězdičky.

  • :

   Lukáši, je nám to velice, nicméně bohužel nebyla možnost otevřít tříd víc a chtěli jsme vyjít studentům vstříc a němčinu otevřít, jiná varianta tak nebyla možná :-(. Doufáme, že i přesto se Vám u nás líbilo a na školu budete mít hlavně dobré vzpomínky :-). Přejeme Vám mnoho úspěchů, tým PELICAN.

 5. 4 z 5

  :

  Škola Pelican je výborná jazykovka v centru města, která mě naučila, co slibovala. Rok na pomaturitním studiu byl super!

 6. 3 z 5

  :

  V PELICANu se mě celkem líbí. Výuka má spád a angličtinu se v jazykovce učím asi 10x rychleji než na střední. No, byl jsem zvyklý více pracovat s učebnicí, jsem tenický typ a mám rád systém. Náš lektor Tomáš je na mě moc „moderní a netradiční“. Ale jinak jsem spokojen. Jazykovou školu PELICAN doporučuji. Nejvíce se mě líbí poloha školy, Lidická 9 nad kavárnou Galeryjí, centrum Brna, naproti divadlu, přesně podle mého gusta

 7. 5 z 5

  :

  Skvělá lektorka, která mě naučila skvěle německy. Děkuji!

 8. 5 z 5

  :

  Super lektor, super kolektiv, super jazykovka 😉 Studuji v pelikánu rád 😉

 9. 5 z 5

  :

  Chodila jsem na pomaturitní němčinu v roce 2015 a jsem spokojená. Naučila jsem se, co jsem potřebovala a teď pracuji ve firmě, kde jsem schopná komunikovat v němčině s vedením. Díky tomu mám i slušný plat. Němčinu v této jazykovce doporučuji všem.

 10. 4 z 5

  :

  Studovala jsem pomaturitní studium jenom druhé pololetí, jelikož jsem nezvládla postoupit na vysoké škole do druhého semestru, nicméně se školou jsem opravdu spokojená. Německy jsem se za půl roku naučila velice obstojně, díky čemuž se mi povedlo uchytit se na trhu práce v Rakousku. Školu Pelican všem doporučuji :).

 11. 5 z 5

  :

  Na jazykovku jsem šel, protože jsem se nedostal na vysokou školu. Nejdřív jsem byl trochu skeptický, ale hned po prvním týdnu výuky jsem věděl, že volba byla správná. Super lektor, skvělí spolužáci, zábavná výuka, tak bych shrnul Pelicana. Hned bych se do školy vrátil. Naučil jsem se skvěle německy a našel nové přátelé. Díky.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Objednávka

Pokladna