Sale!
russia-flag-round-icon-128

Pomaturitní studium ruštiny

4.29 z 5 založeno na 7 hodnocení od zákazníku.
(Hodnocení: 7)

20 400  16 000 

AKCE POMATURITNÍ STUDIUM  CENA FIRST MINUTE

Studuj jazyky za super cenu se statusem studenta v roce 2017/2018.
Přihlas se do konce dubna za skvělých 16 000 Kč.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

7 recenzí pro Pomaturitní studium ruštiny

 1. 5 z 5

  :

  Výuka ruštiny mě velice bavila, je to super jazykovka s výbornými lektory. Rusky jsem se naučil skvěle a čerpám z toho dodnes 🙂

 2. 4 z 5

  :

  Výuka v malé studijní skupině mi vyhovovala, lektorka mě naučila mluvit, vše v pořádku, Pelicana doporučuji :).

 3. 4 z 5

  :

  Byl to skvělý rok 🙂

 4. 4 z 5

  :

  Pelican je dobrá jazykovka, do které jsem chodil rád a naučil jsem se, co jsem potřeboval.,. Na konci roku jsem udělal státnici s ruštiny, která mi teď pomohla na vysoké škole. Rok strávený u Pelicana byl rozhodně přínosný.

 5. 3 z 5

  :

  S výukou jsem byla spokojena, ale trochu mi vadilo, že v hodinách nás bylo maximálně pět a někdy se stalo, že jsem chodila i sama. Těšila jsem se na nový velký kolektiv, který v případě ruštiny nenastal. Je to ale asi způsobeno tím, že se prostě nehlásí žáci. PELICAN byl jediný, co pomaturitní ruštinu otevřel. Jinak jazyk jsem se naučila celkem obstojně a v konečným důsledku jsem ráda, že jsem školu navštěvovala.

 6. 5 z 5

  :

  Pomaturitní ruština v této jazykové škole byla skvělá, celý rok se mi opravdu líbil. Byli jsme malinká skupinka a naučili jsme se mluvit i používat gramatiku. Nyní se nebojím v ruštině komunikovat.

 7. 5 z 5

  :

  Umět rusky je i v dnešním století super věc. Naučila jsem se opravdu dobře díky ročnímu pomaturitnímu kurzu ve škole Pelican a nyní se živým jako tlumočnice a překladatelka. Práce je to skvělá, musím se sice trochu otáčet, ale výsledky stojí za to. Na škole se mi líbilo, naučila jsem se, co jsem potřebovala, a za to děkuji.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Objednávka

Pokladna