Ruský jazyk – Individuální kurz

Hodnoceno 4.67 z 5 na základě 3 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 3)

1 600 2 400 

Roční kurz – platba měsíčně.
Přihlas se kdykoliv, my se přizpůsobíme.
Pro více informací volej +420 774 742 296.
Platba 1 600 Kč – 4 lekce | 60 min.
Platba 2 400 Kč – 4 lekce | 90 min.
Do poznámky k přihlášce napiš datum, kdy chceš začít. 🙂

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

3 recenze Ruský jazyk – Individuální kurz

 1. Hodnocení 5 z 5

  Individuální kurz ruštiny byl pro mne velice obohacující. Měla jsem možnost s lektorem probrat otázky, které jsem potřebovala a procvičovat témata, která mne zajímala. Kurz mi byl sestaven na míru a bylo velice snadné se domluvit na dnech konání.

 2. Hodnocení 4 z 5

  Bylo velice snadné domluvit se na individuálním kurzu ruštiny. Škola velice rychle vyhověla mým požadavkům a v krátké době kurz začal. Bohužel, se mi po pár lekcích změnil lektor. Musela jsem si zvyknout na nový styl učení. Nakonec jsme se ale domluvili a kurz probíhal po zbytek mých návštěv naprosto v pořádku. Protože nemám ráda změny dávám 4*.

  • Dobrý den paní Cachová, děkujeme za Vaše hodnocení. Lektory se snažíme neměnit, nicméně Váš lektor změněn být musel, jelikož nám v průběhu kurzu bohužel dlouhodoběji onemocněl. Moc se omlouváme a doufáme, že i přesto jste s naší školou spokojena. Váš tým PELICAN.

 3. Hodnocení 5 z 5

  Já individuálky ruštiny navštěvuji už několik měsíců a jsem nejspokojenější. Výuku si s lektorkou posouváme podle mých časových možností, stačí se vždy jen domluvit s kanceláří na volných učebnách, a výuka je přizpůsobena mým potřebám. Všem bych individuální kurzy ve škole Pelican mohla jedině doporučit!

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /www/sites/6/site50666/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/templates/single-product/tabs/tabs.php on line 43

Objednávka

Pokladna