Pomaturitní studium němčiny

AKCE POMATURITNÍ STUDIUM CENA V SRPNU

Studuj jazyky za super cenu se statusem studenta v roce 2017/2018.
Přihlas se do konce srpna za skvělých 19 700 Kč.
Využij ISIC karty zdarma od PELICANA!
Druhý jazyk ZDARMA!

Pro jakékoliv informace volejte Olgu Kovácsovou do kanceláře školy
na tel. číslo +420 725 441 935.

Obecné informace
Proč PELICAN
Obecné informace

Ač má člověk při čtení médií pocit, že všude je jen samá Čína, Rusko, nebo Spojené státy, skutečnost je trochu jiná. Investoři do České republiky přichází z jiných zemí. Podíváme-li se na žebříček deseti největších investic v roce 2014 (největších jak z hlediska peněz, které byly do projektu vloženy, tak i z hlediska vytvořených pracovních míst), nenajdeme mezi nimi žádnou investici z Ameriky, z Číny ani z Ruska. Zato zde figurují dvě společnosti z Rakouska a jedna z Německa. Tyto země se dlouhodobě řadí mezi nejdůležitější ekonomické partnery ČR a dlouho tomu tak i zůstane.

Němci a Rakušané zde ročně vytvoří stovky nových pracovních míst. Ta ale nejsou dostupná úplně pro každého. „Uchazeči o práci by měli mít angličtinu, němčina navíc představuje velkou výhodu.“ Touto větou často němečtí investoři popisují své požadavky na jazykové znalosti uchazečů o práci v jejich firmě. Pro zájemce to znamená jediné. Zaměstnání v takovéto společnosti najít s trochou štěstí mohou. K tomu jim postačí třeba ta angličtina. Ale opravdu dobrou pozici, případně možnost postupovat v hierarchii podniku, to získají jen s dobrou znalostí německého jazyka.

Schopnost mluvit dobře německy přináší ovoce i těm, kteří by rádi strávili určitou část pracovní kariéry (nebo třeba celou kariéru) mimo hranice ČR. Německy mluvící země lákají nejen velkým množstvím pracovních příležitostí skoro ve všech oborech lidské činnosti, ale také zajímavými platovými podmínkami pro zaměstnance a obecně vysokou životní úrovní.

Máte-li tedy po maturitě a uvažujete-li, co dělat v nejbližší budoucnosti, pak pro vás máme návrh. Zkuste pomaturitní studium němčiny. Jste-li z Brna nebo z jeho blízkosti, můžete to zkusit třeba v jazykové škole Pelican. Program němčina pomaturitní studium má délku deseti měsíců a sestává se ze čtyř hodin výuky denně, pět dní v týdnu. Celková dotace tedy činí pouhých dvacet hodin týdně. To je velmi příjemná zpráva třeba pro ty, kteří si chtějí při studiu přivydělávat ještě nějakou brigádou.

Přesto je tato výuková porce dostatečná k tomu, aby pomaturitní studium němčiny Brnobylo vysoce efektivní. Výuka probíhá intenzivně, v učebnách v centru Brna, s vysoce kvalifikovanými a zkušenými lektory. Ti sází na účinné metody výuky, v nichž se snoubí komunikace, zábavnost, interaktivita a vstřícnost ke všem studentům. Účastníci studiapomaturitní studium němčiny automaticky získávají status studenta a mohou využívat všech výhod, které tento status přináší.

Proč PELICAN

Proč se přihlásit k pomaturitnímu studiu právě v JŠ PELICAN?

 • Budete k nám dojíždět na čtyři vyučovací hodiny denně 5 dní týdně. Ano, čtete správně! Tolik úplně stačí k tomu, abyste za pár měsíců zvládli velké pokroky v němčině. Ve škole tedy nemusíte trávit kvanta času, ale jen tolik, kolik je nezbytně nutné – a klidně můžete mimo školu stíhat ještě nějakou brigádu.
 • Budete pod taktovkou našich zkušených lektorů pronikat hloubkami německého jazyka a učit se potřebnou gramatiku a slovní zásobu moderní inovativní a zábavnou metodou vycházející z výsledků evropských vzdělávacích projektů. A pokud chcete, můžete si k tomu návdavkem přidat angličtinu, ruštinu, španělštinu nebo slovenštinu. Každý, kdo si u nás zaplatí pomaturitní studium němčina, získává automaticky 500 Kč slevu na kurz dalšího jazyka dle výběru.
 • Budete dostávat učební materiály zdarma. Budete mít u nás zdarma také internetové připojení, parkování v areálu školy a vstupy na zajímavé akce.
 • Budete se podílet na tvorbě vícejazyčného časopisu Pelican a diskutovat na blogu nebo sociálních sítích.
 • Budete se v rámci vašeho studia připravovat na státní jazykovou zkoušku, případně též na studium cizích jazyků na vysoké škole. Každý, kdo u nás absolvuje pomaturitní studium němčiny i s následnou zkouškou, získává osvědčení o absolvování studia, uznané v ČR na základě oprávnění MŠMT.

Jaký je průběh kurzu?

 • Nejprve podstoupíte rozřazovací testy.
 • Na základě výsledků testů vás rozdělíme do studijních skupin.
 • Následuje samotná část - kurz, účast v projektech, tvorba časopisu.
 • Po absolvování kurzu získáte vysvědčení.
 • Pomaturitní studium ukončíte oficiální zkouškou dle vaší jazykové úrovně.
 • Další informace najdete ve Školním řádu.

Na pomaturitní studium němčiny přijímáme i studenty, kteří letos nematurovali.

Přihlaste se ke studiu on-line ZDE.

Více informací získáte na telefonním čísle

+420 774 742 296

nebo v naší kanceláři na adrese Lidická 9, Brno.

Jazyková škola Pelican je vám vždy k dispozici - neváhejte a vyzkoušejte pomaturitní studium němčiny.