8 důvodů, proč se přihlásit k pomaturitnímu studiu u PELICANA

Září se přehouplo do října a v učebnách Jazykové školy PELICAN je už nějaký ten pátek náramně živo. Každý den u nás totiž přivítáme více než stovku studentů a studentek našich pomaturitních jazykových kurzů. A i když je už školní rok takříkajíc v plném proudu, naše dveře se novým zájemcům o pomaturitní studium angličtiny nebo němčiny ještě ani v nejmenším neuzavřely. I ty tedy máš ještě stále možnost rozšířit řady našich spokojených studentů a stát se součástí super pelikánní party!

 

Jazyková škola PELICAN má v organizaci pomaturitních kurzů dlouholetou tradici. I když pomaturitní jazykové kurzy dlouhou dobu platily za poslední útočiště neúspěšných aspirujících vysokoškoláků, v posledních letech se pro svou kvalitu stává naprosto plnohodnotnou alternativou pomaturitního vzdělávání. Možnost intenzivního studia jazyků láká čím dál tím větší množství zájemců, a to nejen z řad čerstvých maturantů.

 

Ptáš se, co ti vlastně může pomaturitní studium jazyků nabídnout? Pak právě tobě přinášíme seznam rovnou osmi důvodů, proč se rozhodnout pro pomaturitní studium u PELICANa!

 

Zůstane ti status studenta

Jedním z nejčastějších důvodů, proč se čerství maturanti rozhodují pro denní studium v jazykové škole, je možnost zachování statusu studenta. To znamená nejen odpadnutí povinnosti otravné návštěvy úřadu práce, která tě nevyhnutelně čeká po ukončení střední školy, ale také zachování veškerých výhod, na které jsi byl během dosavadního studia zvyklý. Ať už jde o sníženou cenu jízdného nebo studentské slevy na kulturní akce, během studia na jazykové škole o nic z toho nepřijdeš. U PELICANA navíc dostaneš zdarma ISIC kartu, která ti zajistí slevy u tisícovek obchodníků ve více než 130 zemích světa.

 

Nemusíš skládat přijímací zkoušky

Na rozdíl od středních a vysokých škol jazykovky své studenty obvykle žádnými přijímacími zkouškami nestresují, a PELICAN samozřejmě není výjimkou. K pomaturitnímu studiu u nás přijímáme každého, kdo má zájem, stačí se jen přihlásit. Jediný test, který u nás na začátku studia skládáš, je test rozřazovací – ten nám pomůže určit tvou jazykovou úroveň a zařadit tě do takové studijní skupiny, která ti bude vyhovovat.

 

Pomůžeme ti k jazykovému certifikátu

U PELICANa se snažíme, aby od nás studenti odcházeli nejen spokojení a nabití vědomostmi, ale také s dokladem o složení státní jazykové zkoušky v kapse. Ten se ti totiž bude hodit nejen až se budeš ucházet o zaměstnání, ale také při studiu na vysoké škole. A rozhodně si neklademe nízké cíle. Po roce studia angličtiny nebo němčiny v našich pomaturitních kurzech budeš skvěle připraven na složení státní jazykové zkoušky na úrovni B1, B2 nebo dokonce C1.

 

Budeš to k nám mít blízko

Když se našich studentů ptáme, co mají na naší jazykové škole nejraději, jednou z nejčastějších odpovědí je výborná lokalita. Protože sídlíme v samotném srdci Brna, nikdy to k nám nebudeš mít daleko. Díky skvělé dostupnosti z vlakového nádraží je naše škola skvělou volbou také pro přespolní studenty.

 

Máme ty nejlepší lektory

U nás v PELICANu dobře víme, že na kvalitním lektorovi záleží. Proto v naší škole najdeš tým těch nejlepších lektorů, kteří jsou nejen mladí a nadšení, ale především zkušení. Mnoho našich lektorů má za sebou studium nebo práci v zahraničí, o kvalitu výuky tedy nemusíš mít obavy. A co víc, kromě vynikajícího učitele budeš mít ve svém lektorovi taky skvělého kamaráda, který ti rád pomůže se všemi obtížemi, se kterými se na své cestě za jazykovými znalostmi můžeš setkat.

 

Věnujeme ti kurz druhého jazyka zdarma

Co si budeme povídat, znalost jednoho cizího jazyka, byť sebebezchybnější, už v dnešní době nejspíš na nikoho dojem neudělá. Proto všem studentům našich pomaturitních kurzů nabízíme kurz dalšího cizího jazyka zdarma. Pokud se u nás tedy zapíšeš k pomaturitnímu studiu angličtiny nebo němčiny, budeš si moct vybrat z týdenních lekcí francouzštiny, španělštiny, ruštiny, němčiny nebo angličtiny. Ušetříš tak hromadu peněz a navíc se zdokonalíš hned ve dvou jazycích zároveň!

 

Stále máme volná místa

Zatímco většina jazykových škol už do pomaturitních kurzů nové studenty nepřijímá, PELICAN má dveře stále ještě otevřené. Ale pozor – poslední volná místa se rychle zaplňují! Pokud tedy zvažuješ možnost přihlášení k pomaturitnímu studiu, nevyplatí se příliš otálet.

 

Kurzy nabízíme za sníženou cenu

A to nejlepší tradičně na konec! Opozdilci mohou zajásat – právě teď nabízíme roční pomaturitní kurz angličtiny nebo němčiny za exkluzivní last minute cenu 16 900 Kč. Pokud se tedy k pomaturitnímu studiu přihlásíš teď, ušetříš 3 500 Kč. A to není zrovna málo!

 

Pomaturitní studium jazyků nabízí skvělou příležitost, jak se za relativně krátkou dobu opravdu výrazně zlepšit v angličtině nebo němčině. A znalost jazyků, to je něco, co se ti v životě bude určitě hodit. V Jazykové škole PELICAN právě obsazujeme poslední volná místa, tak na nic nečekej, a ulov si jedno i pro sebe!

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>