Cigánská věštkyně: „Všichni dopadnete jako loni!“

Přesně jako loni, jsme po vystřízlivění ze silvestrovské kocoviny byli zvědaví jak bude vypadat další rok. Jelikož horoskopům nevěříme, rozhodli jsme se navštívit jednu z předních věšteckých kapacit v republice, známou pro svoji neomylnou přesnost. Tato odbornice například minulý rok s naprostou přesností předpověděla, že všichni letos budou mít narozeniny nebo zemřou. Říkejme jí třeba Yolanda.

Dobrý den Yolando, můžete nám říct jaký bude rok 2014
Už zas? Nevěřil bys kolik lidí za mnou s touhle otázkou chodí. Všichni chcou vědět koho potkaj, jak dopadneme na olympiádě nebo kolik vydělaj - to je hlavní že jo. Vono taková předpověď vyjde dost draho a lidi moc peněz nemaj, víš co. Nechcete třeba vědět kdo bude prezident? 

Tak toho už máme ne? To je jedno. Rok 2014 nás zajímá a peníze máme.

Co ta olympiáda? Bude hrát Jarda?
Ach jo, tak já to zas zopakuju. Někde to tu všecko mám napsaný. Olympiáda nedopadne nijak. Podle obou mejch koulí rusové nastaví tak tvrdý omezení, že se všechny státy rozhodnou událost bojkotovat. Jedinou zemí účastnící se olympiády bude samotný Rusko. Kdo ale vyhraje nejvíc medajlí fakt nevím.

Aha, tak uvidíme. Můžu se zeptat, kdo bude premiér, když už jste nakousla tu politiku?
Předsedou vlády se zcela jistě stane ten Babiš. Vytáhne si větší sirku.

Zajímavé. Ještě mě zajímá, jak na tom budu finančně?
Tak na tohle si už musím zapnout koule. Počkej chvilku. Dívám se, dívám. Vidím to tak, že vyděláš úplně stejně jako loni, protože budeš mít stejnou prácí a budeš dělat pořád to stejný. Stačí

Děkuji. Nashledanou.
Já děkuju. Bude to za 700 korun.  

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

GIPSY FORTUNE TELLER: „YOU’LL END UP THE SAME AS LAST YEAR!“

As any other year, after recovering from a new year’s hangover, we were wondering what the next year will be like. And because we don’t believe in horoscopes, we decided to visit one of the major capacities in the Czech Republic, known for her precision. This lady has been very successfull with her fortune telling. Last year she precisely predicted that we’re all going to celebrate our birthday. Let’s call her Yolanda.

Hello, Yolanda, can you tell us what the 2014 will be like
Oh no, again? You wouldn`t believe how many people have asked me about this. They all want to know who they are going to meet, who will conquer the olympic games or how much money they will make – which is the most important thing. You know, a prediction like this costs a lot of money, and people are very stingy these days. Do you want to know who is going to become the president?

We already have a president, right? We are curious about the 2014 and we have money.

What about the olympics? Is Jagr attending?
Okay then, I will repeat this for you. I got it right here. There will be nothing interesting about the Olympics. According to both of my balls, the Russians are going to be so strict with their rules that all countries will decide to boycott this event. The only country attending this competition will be Russia itself. And who knows who is going to dominate each sport…

Okay, we shall see. And what about the prime minister?
The prime minister of Czech Republic will be Babiš. He is going to pull out the longer match.

Interesting. And of course, I am curious about my finance. Can you tell me something?
I will need my balls for this. Wait a second. Okay let’s see this. I would say that you are going to make the same amont of money as last year. And you know why? Because you are going to have the same job where you will be doing the same stuff. Is that enough?

Thank you. Have a nice day.

I thank you! 700 CZK, please!

Ověř si svoji jazykovou úroveň a neváhej se přihlásit do pomaturitního studia v Brně.

3 thoughts on “Cigánská věštkyně: „Všichni dopadnete jako loni!“”

  1. Yan

    to neblaze připomíná půlnoční věštkyni na telefonu v televizi…nedejbože usnout u zapnuté TV a nechat ji mluvit vám do snu 🙂

  2. Martina JS Pelikán

    S tou Olympiádou to moc nevyšlo 😀 … jsem zvědavá na zbytek.. 🙂

Comments are closed.