Dárkový poukaz

Vyberte si z naší nabídky kurzů a zkoušek. Jednoduše si vyberte kategorii, kterou chcete. Poté budete přesměrováni na naši aktuální nabídku.

Při online objednávce kurzů prosím do poznámky u objednávky napište "POUKAZ" a hodnotu poukazu. Můžete nás také navštívit v kanceláři školy na ulici Lidická 9, Brno a přihlásit se přímo u nás. Nezapomeňte si vzít poukaz s sebou!

Přihlaste se na jazykový kurz k PELICANOVI. Díky našim profesionálním lektorům a efektivním metodám výuky najdete i vy motivaci naučit se cizí jazyk. Vše jednoduše vstřebáte - hravou a zábavnou formou.

Přihlaste se na jednoleté pomaturitní studium v PELICANOVI. Získáte všechny studentské výhody a užijete si rok plný zábavy a intenzivního studia cizího jazyka.

Rekvalifikační kurzy v PELICANOVI jsou to nejlepší, co můžete udělat nejen pro svoji kariéru, ale i pro svůj osobnostní rozvoj jako takový. Naučte se něco nového, zvyšte svou kvalifikaci a sebevědomí a zlepšete svou pozici na trhu práce!

PELICAN pořádá jazykové zkoušky pro všechny jazyky a jazykové úrovně. Vyberte si zkoušku přesně pro vás a doplňte si vaše CV o hodnotnou položku.

Pokud máte zájem o jinou zkoušku než jazykovou, podívejte se v menu do položky zkoušky. Nabízíme také zkoušku profesní kvalifikace Lektor dalšího vzdělávání.

Chceš mít jistotu, že zvládneš jazykovou zkoušku bez problému? Využij nabídky přípravných kurzů od PELICANA. V našich kurzech se seznámíte s průběhem zkoušky a tak vás nic při ostré zkoušce nepřekvapí a budete maximálně připraveni.