IDIOT A MOBY DICK TOUR MÍŘÍ DO BRNA

V rámci celorepublikového turné vystoupí v brněnském klubu Fléda nejúspěšnější čeští rapeři současnosti Vladimír 518 a James Cole, jejichž alba Idiot a Moby Dick získala nominaci na cenu Anděl za nejlepší hip hopové projekty roku 2013.  Na brněnské flédě vystoupí 4. dubna nejen po boku DJ Mike Trafika, ale netradičně také za doprovodu live bandu. Veškeré info o události naleznete zde. V měsíci dubnu se také můžete těšit na nové číslo časopisu PELICAN, kde mimo jiné najdete také rozhovor s Mikem Trafikem.

http://www.youtube.com/watch?v=QYb3WeMOXX4

397b2cce-9842-4cd7-85ba-a0085b9fd108

3 thoughts on “IDIOT A MOBY DICK TOUR MÍŘÍ DO BRNA”

  1. Martina JS Pelican

    Rozdáváme PELICANMAG 😉 Zastavte se pro časopis k nám do JŠ PELIKÁN a přečtěte si článek s Mikem Trafikem!

Comments are closed.