Sleva

Anglický jazyk – Začátečník A1

Hodnoceno 4.43 z 5 na základě 7 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 7)

3 900 7 400 

Zahájen zápis do 2. pololetí!

Roční kurz.
Platba možná po jednom semestru.
Při platbě obou semestrů najednou SLEVA.
Kurz zahrnuje 40 lekcí – začátek září, konec červen.
Možnost přistoupit kdykoliv během roku – cena kurzu bude adekvátně snížena.

Otevření kurzu při minimálním počtu 4 účastníků.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

7 recenzí Anglický jazyk – Začátečník A1

 1. Hodnocení 4 z 5

  Renata Holá

  Angličtina, angličtina, angličtina! už jsem s toho měla noční můru, jak neustále je všude požadovaná. Tak jsem se vydala na obhlídku škol. Školu pelican jsem si vybrala, protože ve kurzech angličtiny je málo studentů, v naší skupině jsme 4, a taky, že je v centru. Nejdříve jsme měli lektorku, se kterou jsme nebyli spokojeni, ale hned nám ji vyměnili a ted už jen spokojenost.

 2. Hodnocení 4 z 5

  mirka novotná

  Dobrý den, oceňuji trpělivý přístup naší paní učitelky angličtiny. Vše nám vysvětlila od úplných základu a to jsem potřebovala. Chápu, že není jednoduché si v dnešní době představit, že z angličtiny někdo neumí ani slovo, proto jsem v jiných jazykovkách měla vždy problém. Tempo bylo příliš rychlé a nebyly dost vysvětleny úplné základy. Konečně mám pocit, že se někdy trochu anglicky naučím 🙂

 3. Hodnocení 5 z 5

  luboš

  Já měl ve škole ruštinu, takže když jsem se přesunul do oddělení zahraničního obchodu, tak mi teda nějak přestala stačit. Bylo pro mě nepříjemné se od začátku učit angličtinu, byl jsem nervozní a nevěřil si, že si dokážu ještě něco zapamatovat. Ale pan lektor nám neustále připomínal, proč jsme do kurzu angličtiny začali chodit a povzbuzoval nás, at se nevzdáváme. Taky mě potěšilo, že jsme v kurz angličtiny jen 4 studenti, brzo jsem se přestal stydět. Nyní jsem už v pokročilejší skupině, tak mám radost, že přece jen je možné i v mém věku ještě něco do hlavy natlačit.

 4. Hodnocení 5 z 5

  Lenka, Marcela a Soňa

  Dobrý den, domluvili jsme se s kamarádkami, že budeme chodit na hodiny angličtiny. Máme malé děti, tak je vždy dáme na hlídání společně a jdeme se učit 🙂 Otevřeli skupinu angličtiny přímo pro nás tři a mohli jsme začít okamžitě. To bylo hodně dobré! Angličtina je dneska nutností a my jsme chtěli začít od začátku, abychom neměli nějaké mezery. Jsme moc spokojené, škola je taky v centru města a to nám vyhovuje

 5. Hodnocení 3 z 5

  Stanislav Hrázda

  Přišel jsem poprvé na kurz angličtiny u Pelicana a myslel jsem, že se zblázním, ta výuka mi přišla příšerná. Učebna s okny na chodbu, ve které byl bordel a divný lektor. Hned jsem o tom informoval kancelář školy. K mému překvapení slečna ale hned jednala, omluvila se za nepořádek, prý těsně před námi probíhala výuka, ve které bylo hodně lidí, a slíbila změnu lektora. Od následující hodiny se nic podobného již neopakovalo a s nynějším lektorem jsme všichni spokojeni. Za počáteční dojem dávám tři hvězdičky, nicméně nyní jsem již spokojen a doufám, že to tak bude i nadále.

  • Olga Kovácsová

   Dobrý den pane Hrázdo. Moc nás mrzí, jaký úvod do výuky jste zažil a velice se za to omlouváme. Doufáme, že s nápravou, ke které již ze stran naší zaměstnankyně došlo, budete již s naší školou spokojen. Jako omluvu máte u nás slevu 500 Kč na příští splátku kurzu. Ještě jednou se moc omlouváme a doufáme, že nadále budete už jenom spokojen :). Váš PELICAN tým.

 6. Hodnocení 5 z 5

  Milan Fojta

  Dobrý den, chodím na lekce angličtiny do Pelicana teprv pár týdnů, ale jsem opravdu spokojen. Zkusil jsem už soukromé výuky, vyučování v různých zájmových kroužkách, nikdy mi ale moje nadšení pro angličtinu nevydrželo ani do druhé hodiny U Pelicana mě ale lektor dostal hned první hodinu a já jsem konečně překonal svoji počáteční neschopnost. Doufám, že to tak půjde dál. Za mě pro Pelicana pět hvězdiček.

 7. Hodnocení 5 z 5

  Ludmila Švestková

  Do kurzu angličtiny chodím teprv čtvrtým týdnem, ale jsem nesmírně spokojená. Pro školu Pelican jsem se rozhodla po přečtení různých recenzí na internetu a myslím,. že jsem udělala dobře. Líbí se mi hodně budova školy i prostory, kde se koná výuka, samotné. S lektorkou jsem zatím hodně spokojená a se spolužáky si rozumím. Angličtina mě kupodivu zatím taky baví. Vše, jak má být, jsem spokojená, díky. 🙂

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Popis

Základní informace – kurz AJ Začátečník A1

 • Kurz angličtiny pro začátečníky Brno je určen všem, kteří se s angličtinou setkávají poprvé.
 • Naučíte se představit sebe a ostatní a klást jednoduché otázky týkající se informací osobního rázu.
 • Dokážete mluvit např. o místě, kde žijete, o lidech které znáte, o věcech , které vlastníte.
 • Naučíte se domluvit jednoduchým způsobem, mluví – li partner pomalu.
 • Osvojíte si základní gramatiku a slovní zásobu.
 • Klademe důraz na poslech, čtení, porozumění jednoduchému textu a správnou výslovnost.

Cíl kurzu angličtina Brno pro začátečníky A1

Po absolvování kurzu angličtina A1 budete schopni:

 • ovládat základní gramatická pravidla,
 • tvořit množné číslo podstatných jmen,
 • porozumět systému stavby anglické věty,
 • tvořit jednoduché věty v přítomném, minulém a budoucím čase (I go, I went, I I will go) a v čase přítomném průběhovém (I am going)
 • tvořit kladné i záporné věty a otázky,
 • používat časové a místní údaje pomocí vazby there is/are.

Pro koho je brněnský kurz angličtiny určen

 • Kurz je vhodný pro úplné začátečníky, kteří se s jazykem ještě nesetkali nebo pro ty, kteří si chtějí osvěžit své základní znalosti.

Jak je to se studijními materiály

 • Ve výuce používáme následující učebnici: Global Beginner ,učebnice si účastník zajišťuje sám na základě dohody s lektorem.
 • Do výuky dále zařazujeme autentické situace ve formě video materiálu – klíčovým prvkem situací je opakované vystupování jednotlivých postav, což umožňuje studentům ztotožnit se s nimi, a tak v ještě větší míře usnadnit přenos a uchopení slovní zásoby a komunikačních dovedností, dále cvičení v audio/video podobě, které představuje nadstavbu nosného video materiálu a na rozdíl od písemných cvičení umožní interakci studentů s mluveným projevem s cílem okamžitě a co nejefektivněji použít naučenou slovní zásobu a obraty v dalších situacích.
 • Využíváme ICT nástroje jako prostředku k další recyklaci obsahu prezentovaného v lekci v rámci domácí přípravy do hodin.

Proč studovat s PELICANEM

 • Využijte možnost ukázkové hodiny ZDARMA!
 • Kurzy pro veřejnost probíhají od 7 do 21 hodin, můžete si tedy zvolit čas výuky, který vám vyhovuje.
 • Klademe důraz na individuální přístup a přátelské prostředí.
 • Každý kurz se otevírá od počtu dvou osob. Maximální kapacita kurzu je 5 osob, díky čemuž je kurz schopen reflektovat individuální potřeby studentů.
 • Jazykový kurz lze přímo u nás zakončit státní jazykovou zkouškou úrovně B2 a C1.
 • Sídlíme v samotném centru Brna.
 • Wi-Fi zdarma.
 • V našich jazykových kurzech získáte jistotu a sebevědomí při komunikaci v cizím jazyce, a to jak v osobním tak i profesním životě.
 • PELICAN vyvinul vlastní metodiku jazykového vzdělávání, tzv. PELICAN Active learning
 • system, který je založen na zkušenostech instituce s on-line systémem vzdělávání a rozvojem
 • audio-vizuálních materiálů v rámci mezinárodních projektů. Metodika povzbuzuje a podporuje činnost, kreativitu a nezávislost studentů. Urychluje osvojování cizího jazyka (Language Acquisition), tj. procesu, kdy student přijímá a užívá lexikální a gramatické formy intuitivně, díky vnoření do cizojazyčného prostředí (Language Immersion) a použití jazyka v reálných komunikačních situacích (Communicative Language Teaching). Pro vnoření se do cizojazyčního prostředí a vystavení studentů cílovému jazyku v korektní a autentické podobě využíváme audiovizuální technologie a multimédia (Computer Assisted Language Learning).

Kam dál?

Objednávka

Pokladna