Příprava na maturitu z němčiny

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 6 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 6)

2 900 5 800 

Kurz probíhá dvakrát týdně 90 minut.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

6 recenzí Příprava na maturitu z němčiny

 1. Hodnocení 5 z 5

  Taťána Bakešová

  Maturitu z němčiny jsem zvládla a myslím si, že z velké části hlavně díky kurzům němčiny na této škole. Děkuju a přípravu na maturitu u Pelicana doporučuju všem.

 2. Hodnocení 5 z 5

  Emil Vorlík

  Díky Pelicanovi jsem odmaturoval z němčiny, opravdu! Všem, co mají obavy, doporučuji!

 3. Hodnocení 5 z 5

  Dana Patrasová

  Do jš Pelican jsem začala docházet na přípravu na maturitu z němčiny. Na začátku jsem z toho neměla dobrý pocit, ze školy nemám s učitelem němčiny dobré zkušenosti. Lektor v Pelicanovi mě ale přesvědčil, že se němčiny vůbec nemusím obávat. Maturitu jsem nakonec udělala naprosto bez problémů!

 4. Hodnocení 5 z 5

  Soňa Růžičková

  Výuku němčiny v Brně najdete skoro kdekoli, najít ale přípravný kurz na maturitu z němčiny bylo už komplikovanější. Byla jsem ráda, že ji otevřeli v Pelicanovi, protože jsem už z dřívějších kurzů věděla, jak to ve škole vypadá. Nechtěla jsem maturitu podcenit a tak jsem se zavčas přihlásila na doučování. Díky JŠ Pelican jsem maturitu udělala, a zároveň v jejím studiu dál pokračuji, protože mě vážně chytla!

 5. Hodnocení 5 z 5

  A. Hausknechtová

  Na přípravný kurz na maturitu z němčiny jsem se zapsala až po prvotním neúspěchu – vlastně mě k tomu přiměli rodiče. Prostředí jazykové školy Pelican se mi líbilo, stejně tak přístup učitele, s nímž byla výuka fajn. Hodiny byly intenzivní, doma jsem se musela taky relativně dost připravovat, ale nakonec to bylo jen pro mé dobro – maturitu jsem složila a to je hlavní.

 6. Hodnocení 5 z 5

  Krčmářová Ž.

  Jazyková škola Pelican mě už dříve přesvědčila, že studovat jazyk se dá vážně s lehkostí. Když došlo na učení na maturitu z němčiny, neváhala jsem a přihlásila se sem na doučování – fakt super, že v nabídce je i kurz přímo pro maturanty! Vyučující super a připravil mě dobře. Za mě jednoznačně přípravnu na maturitu z němčiny DOPORUČUJI! 🙂

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Objednávka

Pokladna