Ruský jazyk – Pokročilý B2

Hodnoceno 4.60 z 5 na základě 5 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 5)

2 400 3 200 

Roční kurz – platba měsíčně.
Přihlas se kdykoliv, my se přizpůsobíme.
Pro více informací volej +420 774 742 296.
Platba 2 000 Kč – 4 lekce | 60 min.
Platba 2 800 Kč – 4 lekce | 90 min.
Do poznámky k přihlášce napiš datum, kdy chceš začít. ?

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

5 recenzí Ruský jazyk – Pokročilý B2

 1. Hodnocení 5 z 5

  Max Bruner

  Ruština ve škole Pelican naučí a já jsem toho důkazem. Myslel jsem, že se nikdy nedostanu přes azbuku a kde jsem teď. Mluvím celkem obstojně, udělal jsem Osvědčení o základní znalosti jazyka na úrovní B a nyní mířím ke státní jazykové zkoušce B2, čímž rozhodně nehodlám končit. Ruština mě fakt chytla a vděčím za to skvělé lektorce Marice Kroutilové. Všem doporučuji!

 2. Hodnocení 3 z 5

  Martin Leníček

  K ruštině jsem si dříve vypěstoval averzi, ale práce mě donutila tento jazyk znovu oprášit. Tímto děkuji lektorce, že se jí to podařilo. Zdraví ML

 3. Hodnocení 5 z 5

  Radek Stránský

  Chodím na úroveň B2 jako na individuální kurz a jsem za to rád. Učitelka se mi věnuje na sto procent a já se opravdu rychle zlepšuji. Rád bych si udělal na konci roku zkoušku C1 a uplatnil ji v zaměstnání pro styk s Ruskem. Myslím, že to půjde, mám opravdu skvělou lektorku.

 4. Hodnocení 5 z 5

  Kamil Spurný

  Individuální kurzy u Pelicana mají hodně dobrou úroveň. Přesvědčil jsem se už u kurzu angličtiny a nyní ruština mě v tom jen utvrdila, Jen tak dál, je to super! 🙂

 5. Hodnocení 5 z 5

  Václava Tudíková

  Trvalo mi dlouho, než jsem našla školu, jejíž přístup by mi vyhovoval. U pelicana jsem se setkala s vstřícným přístupem, díky kterému jsem si lekce mohla domlouvat tak, jak se mi to zrovna hodilo. Ještě jednou tímto děkuji lektorce, která mi pomohla oprášit mou ruštinu a dostat ji na úroveň, na které je teď.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Objednávka

Pokladna