Na Flédě proběhla první PELICAN PARTY

Brněnská jazyková škola Pelican uspořádala 12. června na Flédě svoji první party. Necelé čtyři stovky tanečníků a tanečnic si až do rána užívalo rap, DJ´s, fashion warm up od Wolfgang a svého majitele našel i poukaz na celoroční pomaturitní studium.

Přípravy na tuto party začaly v hlubokých zimních nocích, kdy medvědi ještě spí zimním spánkem. Horká červnová noc a tepající srdce Střední Evropy. Dlouhé měsíce příprav se však vyplatily. Je 12. červen osm hodin večer a šelmy se probouzejí ze zimního spánku. Začíná party, na kterou se nezapomíná. Jsme na Flédě a hvězdný večer odstartovalo uskupení GERDA BLANK. V půl desáté pokračuje dvojice DJ´s KAY S TVZEX a po nich po půlnoci zarepovali PSH. „Tahle kombinace hudby nemá chybu, aspoň si na své přišli všichni, co sem dnes přišli, a já osobně se bavím naprosto skvostně,“ překřikuje dav a hudbu Jan Špatenka, který měl organizaci party na starost.

img_25491

Mezi jednotlivými koncerty proběhla skvělá módní show a Jazyková škola Pelican vylosovala i výherce slíbené ceny jednoletého pomaturitního studia, kterou předal Vladimír 518. „Byla to skvělá party, úplně jsem protancovala boty, užili jsme si s přáteli až do rána, domů jsem přišla až na snídani,“ říká s úsměvem Petra Schacherlová, jedna z organizátorek. Na party přišly asi čtyři stovky lidí. Na první ročník dobrá bilance. „Byla to jedna z nejúžasnějších nocí tohoto roku, myslím, že takto vznikne dobrá tradice Pelican party i do budoucích let,“ říká rozesmátá Martina Bartesová z Jazykové školy Pelican. Všichni se těší na příští rok, na který vás Jazyková škola Pelican srdečně zve.

PELICAN je organizátorem rekvalifikačního kurzu Projektový manažer.

21 thoughts on “Na Flédě proběhla první PELICAN PARTY”

 1. Martina

  Taková super akce by se měla pořádat častěji než jednou do roka 🙂 ..co takhle Vánoční párty na flédě?! 😀

 2. P.

  Výborná akce, skvělá muzika a organizace celkově! Díky za večer a těším se na další! 🙂

  1. Petra Schacherlová

   skleničku Bohemky za rozbřesku na tramvajové zastávce Hrnčířská 😀 romantika jako blázen 😀

 3. Yan

  Podle mě měl hrát Kay S Tvzex až nakonec – víc bych si to užil. Ale díky za party, zakalil jsem!

  1. Uličník

   Souhlasim Kay a Tuzex az na konec :)) jinak suprova akce !! muze byt casteji do roka.

 4. Petra Schacherlová

  Byla to dloooouhá noc plná dobré hudby.. V hlavách se nám již rodí nápady, jak vylepšit party v příštím roce. Tak si to nenechte ujít..já si to také ujít rozhodně nenechám a klidně přijdu domů zase až na snídani 😀

 5. Fred /mastný vlas/

  Párty OK, jen to sele asi zmizlo dřív než jsem dorazil, nebyly nikde ani mastný talíře, tak doufám, že něco zkousnu až naběhnu na ten den rozkopnutejch futer.

 6. pelicanmag

  “Koncert jsme si maximálně užili. Nálada v backstagey byla dá se říct víkendová ačkoliv byl čtvrtek. Měli jsme trochu strach hrát po čtvrtý za sedum měsíců na Flédě. Ale nakonec jste přišli, takže super”

  Mike Trafik

Comments are closed.