Orion v předvečer Pelican Party: Všechny výjezdy do Brna jsou vesměs dost šílený

Orion již od začátku svého působení odmítá spojení s velkými společnostmi, které (jak sám říká) by znamenaly ztrátu identity. Kromě desek uvedených v kapitole Diskografie ještě hostoval na několika deskách několika dalších skupin. V roce 2006 dostal zlatého Anděla za nejlepší hiphop & r'n'b album za desku Teritorium II. V roce 2006 PSH vydali novou, dlouho očekávanou, desku s názvem Rap'n'Roll. Rok 2010 znamenal zatím poslední desku Epilog. V listopadu 2013 vydal Orion mixtape Děj se vůle zboží, který byl předzvěstí další sólové desky s názvem Noční vidění. V následujícím krátkém rozhovoru jsme se na jeho osobě pokusili otestovat stereotypy, které mezi Pražáky a Brňáky kolují. Už zítra totiž navštíví brněnský klub Fléda!

Orion - pelicanmag

Co tě napadne jako první, když se řekne "Brno"?
Tak napadá mě spousta vtipů, ale taky si vzpomenu  na nádherný holky a na velkou cenu.

Co nejšílenějšího se ti v Brně stalo?
To je nepublikovatelný. Každopádně všechny výjezdy do Brna jsou vesměs dost šílený. Začne to koncertem na Flédě a skončí bůhví kde :)))

Je v Brně místo, kam bys pozval svého nejlepšího kamaráda?
Vzal bych ho určitě na Bláhovku a do Tabáku :)))

Je v Brně místo, kam bys pozval nejlepšího kamaráda tvé holky?
Holky přece nemaj kamarády. To jsou  frajeři, co se jí chtěj dostat pod sukni, a hrajou to na kamaráda. Toho bych nikam nepozval.

Jsou hezčí holky v Brně nebo v Praze?
V Praze žije hodně holek  z jinejch měst, takže je to zavádějící otázka. Holky jsou krásný všude. Nejhezčí jsou na Slovensku :)))

Jsou pohodlnější tramvaje nebo šaliny?
Když jsem jel šalinou a to bylo tak dvakrát, tak mi to přišlo úplně stejně pohodlný jako v tramvaji :)))

Inspiruje tě ve tvé tvorbě třeba život v Praze nebo v Brně?
V textech se samozřejmě odráží život kterej žiju ve svým městě. Inspirace je všude kolem.

Je nějaký rozdíl mezi pražským a brněnským publikem?
Brněnský publikum je vděčnější, pražský zas dokáže bejt  šílenější. Každopádně když je dobrej koncert a publiku se líbí, dá ti svou přízeň najevo a je pak jedno v jakym jsi městě. Naše publikum je nejlepší ať jsme kde jsme.

Co považuješ za největší chloubu Brna?
Kometu.

Praha nebo Brno?
Praha.

2 thoughts on “Orion v předvečer Pelican Party: Všechny výjezdy do Brna jsou vesměs dost šílený”

Comments are closed.