Pelican kurzy

Jste sami se sebou spokojeni? Připadá vám, že už jste dosáhli všeho, po čem jste kdy toužili, nemáte ambice dosáhnout na vyšší mety? Anebo jste stále neztratili zájem učit se nové věci, objevovat v sobě netušené schopnosti, dosahovat nových cílů?

Pelican kurzy vás posunou výše.

Pelican vítá všechny milovníky výzev, jimž nechybí přirozená zvídavost a kteří se nebrání čerpat další vědomosti a zkušenosti. Nezakrňte! Vyberte si u nás v centru vzdělávání Pelican kurzy, které potřebujete.

Držíme prst na tepu doby – sledujeme poslední trendy v oblastech pedagogiky a vzdělávání, používáme moderní a efektivní metody výuky.

Jsme akreditované školící středisko jazykového a profesního vzdělávání. Spolupracujeme s uznávanými zahraničními partnery a podílíme se spolu s nimi na evropských vzdělávacích projektech. Působíme také v neziskovém sektoru.

Úspěšně zakončenou zkouškou to zdaleka nekončí. Jde nám o to, aby si studenti odnášeli informace, které budou mít pro jejich profesní kariéru obrovskou cenu. A aby si odnesli jedinečný zážitek ze vzdělání, na nějž budou dlouho rádi vzpomínat.

Pelican kurzy
Pelican kurzy
Pomaturitní kurzy
Pomaturitní kurzy
Jazykové kurzy
Jazykové kurzy

Pomaturitní kurzy

Zvolte například naše pomaturitní kurzy! Jedinečná příležitost pro studenty, kterým nevyšly přijímací zkoušky na VŠ. Pod taktovkou zkušených lektorů si mohou osvojit některý cizí jazyk. Vyučujeme angličtinu, němčinu, ruštinu, italštinu, španělštinu nebo třeba slovenštinu. Zásluhou znalosti cizí řeči má každý absolvent možnost dostat se na mezinárodní stáž nebo získat skvělou pracovní pozici.

Jazykové kurzy pro veřejnost

Naše nabídka ale nepamatuje jen na studenty středních nebo vysokých škol. U nás se může cizí řeč naučit každý. Pořádáme totiž i jazykové kurzy pro veřejnost. Nabízíme kurzy pro úplné začátečníky, věčné začátečníky i pro pokročilé. Využijte našich výhodných balíčků a slev a učte se u nás jazyky za příznivé ceny.

Firemní kurzy

Organizujeme také kurzy určené firmám. Pokud stojíte o to, aby se vaši zaměstnanci lépe vyjadřovali v cizím jazyce nebo zvládali lépe řešit problémy, kontaktujte nás. Najdeme společnou řeč – připravujeme firemní kurzy na základě speciálních potřeb kterékoli společnosti. Postaráme se o komplexní řešení, s jasně stanovenými podmínkami a cíli.

Rekvalifikační kurzy

V neposlední řadě naši nabídku doplňují také špičkové rekvalifikační kurzy. Široká škála našich kurzů rekvalifikace je určena všem těm, kteří si potřebují doplnit vzdělání o speciální znalosti a dovednosti. Tyto jim pak pomohou konečně uspět na trhu práce. Úspěšní absolventi od nás dostávají dokument Osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností.

Jazyková škola Pelican je vám vždy k dispozici - neváhejte a vyzkoušejte pelican kurzy.