Potato Pancakes and project PopuLLar

Potato pancakes je českotřebovská pop-rocková kapela, kterou jsme založili s partou kamarádu ze střední školy. Baví nás hrát písně jiných interpretů, ale i skládat vlastní hudbu. Hrajeme už asi rok a půl a doufáme, že nám to ještě pár let vydrží. Za sebou máme teprve pár živých koncertu a máme pár vlastních písniček. Rozhodli jsme se zapojit do projektu PopuLLar, protože si myslíme, že je to krok správnou cestou – hudba a cizí jazyky k sobě totiž mají velmi blízko. Pro účely projektu jsme složili písničku Pieces of Life. Naším cílem bylo vytvořit chytlavou písničku, která by se líbila všem lidem bez rozdílu věku. Snad si ji užijete minimálně tak, jako jsme si my užili její nahrávání.

10425516_832788353451389_2934632961744302107_n

Potato Pancakes is a pop-rock band from Česká Třebová which was started up by several secondary school friends. We enjoy playing borrowed songs as well as composing our own. We have been together for one and half year and believe in staying alive for next few ones. We have performed several concerts and had some own songs. We decided to join the PopuLLar project because we consider it the right way to follow – music and foreign languages are very closely related. We composed one song for the project purposes – Pieces of Life. Our aim was to develop a catchy song focused on no age target group. We hope you will enjoy that at least at the same level like we enjoyed the recording.

Potato Pancakes

10 thoughts on “Potato Pancakes and project PopuLLar”

  1. Silvie Ratiborská

    líbí se mně, když se učení cizích jazyků spojí s hudbou, je to dobrá metoda ! Písnička je pěkná.

Comments are closed.