Jazykové kurzy Brno

Pro jakékoliv informace volejte Markétě Eliášové do kanceláře školy
na tel. číslo +420 774 742 296.

PŘIJĎ NA JAZYKOVÝ KURZ V PÁTEK A VYUŽIJ AKČNÍ CENY

VŠECHNY PÁTEČNÍ KURZY ZA CENU 1 300 KČ!

Lekce probíhají 90 minut jednou týdně, cena je za dva měsíce.

Navštěvuj kurz v pátek a zaplať z původních 2 500 Kč jenom 1 300 Kč!
Využij pátečních zlevněných kurzů s PELICANEM a ušetři 1 200 Kč!

VÝHODY JAZYKOVÉ VÝUKY VE ŠKOLE PELICAN

 • Budete se učit v takovém počtu lidí, který vám vyhovuje - kurzy otevíráme již od dvou uchazečů.
 • Zakládáme si na individuálním přístupu - vše je dle vašich možností a požadavků.
 • U PELICANA si přijdete na své i vy, kteří chcete studovat netypické a orientální jazyky.
 • Na začátku kurzu se můžete těšit na drobné dárky.
 • U PELICANA si uděláte státní jazykovou zkoušku nebo osvědčení o znalosti jazyka na úrovni B1.
 • Po určité době studia můžete využít slevy na další kurzy.
 • Platba kurzu probíhá po dvou měsících - nemusíte tak hradit velkou částku peněz najednou.
 • Do školy docházíte do centra Brna, nicméně vyjdeme vám vstříc i v případě, že z jakýchkoliv důvodů požadujete vedení výuky v jiných prostorách v Brně.
 • Vybíráme nejlepší a nejzkušenější lektory, kteří vás mluvit opravdu naučí.
 • V prostorách školy se ZDARMA připojíte na wifi síť.
 • Můžete u nás využít kuchyňky, kde je mikrovlnná trouba i varná konvice, a ZDARMA si uvařit kávu nebo čaj.
Obecné informace
Vyučované jazyky
Obecné informace

Co potřebujete k tomu naučit se cizí jazyk? Silnou vůli, pevné odhodlání, odříkání, dlouhé dny strávené drilováním slovíček?

 

Stačí docela málo – přihlásit se na jazykový kurz k Pelicanovi. Zásluhou našich profesionálních lektorů a výjimečných efektivních metod výuky najdete i vy motivaci naučit se to. Cizí jazyk jednoduše vstřebáte – formou hravou a zábavnou. Proto volte pro jazykové kurzy Brno školu Pelican.

 

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ VE ŠKOLE PELICAN probíhají kdykoliv od 8 do 16.30.
Neboj se a přijď se za námi podívat!

 

Jazykové úrovně

Nejste si jistí, jaká je vaše jazyková úroveň? Není problém. Studenty nejdříve otestujeme a na základě jejich výsledků jim poradíme, jaký jazykový kurz Brno vybrat. Poskytujeme též individuální kurzy studentům se specifickými potřebami.

 

Jazykové kurzy Brno PELICAN!

Škola Pelican, to jsou jazykové kurzy Brno špičkové kvality. Učíme v centru města, na Lidické 9. Poskytujeme studijní materiály zdarma pro všechny jazykové kurzy a naše učebny jsou moderně vybavené, s kvalitním Wi-Fi připojením. Účastníci kurzů si také mohou pochutnat na kávě zdarma.

 

Hledáte-li kvalitní jazykové kurzy v Brně, vybírejte prozřetelně. Jazykových škol je jako máku, ale kvalitních vzdělaných učitelů příliš moc není. My se pyšníme lektory, kteří splňují evropské standardy pro jazykové vzdělávání na základě jejich praxe a vzdělání. Pro všechny naše lektory platí, že svoje zkušenosti čerpali na zahraničních stážích a jsou tudíž v kontaktu s takovými metodami výuky, které jsou dnes považovány za uživatelsky nejpřijatelnější, nejsrozumitelnější a nejefektivnější. Velký důraz je kladen na individuální přístup.

 

Naše jazykové kurzy Brno jsou zakončeny státní jazykovou zkouškou. Úspěšní absolventi tak získávají cenný certifikát, který jim bude mimořádně nápomocen pro hledání např. mezinárodní stáže či kvalitní pracovní pozice.

Vyučované jazyky

Kurz angličtiny Brno

Angličtina je v současné době suverénně nejdůležitějším cizím jazykem. Mnoho potenciálních zaměstnavatelů chápe znalost angličtiny jako naprostou samozřejmost. Pokud vás na střední škole moc nenaučili – nebo jste toho dost zapomněli – přijďte k nám. Zaplaťte si v Pelican kurzy angličtiny Brno a naučte se anglicky tak, ať se domluvíte.


Kurz němčiny Brno

S naším západním sousedem nás pojí dlouholetá spolupráce napříč všemi obory. Je to kulturně, společensky i obchodně blízký partner naší země. Proto je znalost německého jazyka stále velmi vysoce ceněna. S kurzy němčiny Brno v jazykové škole Pelican si můžete tuto znalost osvojit i vy. Neváhejte a přijďte k nám.


Kurz španělštiny Brno

Půl miliardy lidí na této planetě hovoří španělsky. Proč byste mezi ně nemohli patřit i vy? Španělština je velmi živý a zvučný jazyk. A Španělé jsou hrdým národem, který dokáže ocenit, když někdo perfektně ovládá jejich řeč. Což bude přesně váš případ, pokud se přihlásíte na kurzy španělštiny Brno právě v Pelican.


Kurz francouzštiny Brno

V určitých oborech lidské činnosti je francouzština dominantním jazykem – například v diplomacii, světovém obchodě, částečně i ve vědě a v politice. Nezapomínejme také na kulturu – díky francouzským chansonům má každý francouzštinu v povědomí jako velmi melodickou a šarmantní řeč. Máme proto v nabídce i kurzy francouzštiny Brno.


Kurz italštiny Brno

O italštině se tvrdí, že je jazykem, který se velmi dobře učí a velmi rychle vstřebává. Je to jazyk s velmi osobitým kouzlem, kterému podlehnete i vy. Stačí se zapsat na kurzy italštiny Brno. Pelican disponuje kvalitními lektory pro výuku tohoto jazyka, jedinečná příležitost pro všechny zájemce z Brna!


Kurz ruštiny Brno

Význam ruštiny po revoluci trochu upadl, teď ale ruština prožívá velký comeback. Nejčastěji bývá zmiňován její rostoucí význam v ekonomii. Ruština je ale kromě jiného velmi krásnou řečí, kterou se díky příbuznosti s češtinou může našinec naučit velmi snadno. Registrujte se tedy na kurzy ruštiny Brno.


Kurz češtiny pro cizince Brno

Brno v posledních letech nabízí stále více a více studijních a pracovních příležitostí pro lidi z celého světa, tudíž roste poptávka po češtině. Naučit se česky není nic snadného. Srozumitelnou a účinnou výuku českého jazyka najdete u nás – proto vás chceme upozornit na náš kurz čeština pro cizince Brno.


Kurz novořečtiny Brno

Svojí nabídkou se snažíme uspokojit i potřeby náročných zákazníků. Chcete-li se obohatit o nekonvenční jazykovou dovednost, doporučujeme vám náš kurz novořečtina Brno. Jde o výjimečnou příležitost naučit se perfektně řecký jazyk, navíc přímo v centru Brna. Zkuste to s námi.

 

f_pic422
f_pic1241
f_pic56

Více informací získáte na telefonním čísle

+420 774 742 296

nebo v naší kanceláři na adrese Lidická 9, Brno.

Jazyková škola Pelican je vám vždy k dispozici - neváhejte a vyzkoušejte jazykové kurzy Brno.