Pomaturitní studium angličtiny

AKCE POMATURITNÍ STUDIUM CENA V SRPNU

Studuj jazyky za super cenu se statusem studenta v roce 2017/2018.
Přihlas se do konce srpna za skvělých 19 700 Kč.
Využij ISIC karty zdarma od PELICANA!
Druhý jazyk ZDARMA!

Pro jakékoliv informace volejte Olgu Kovácsovou do kanceláře školy
na tel. číslo +420 725 441 935.

Obecné informace
Proč PELICAN
Obecné informace

Co takhle mít ještě před nástupem na vysokou školu v kapse státní jazykovou zkoušku z angličtiny? A užít si rok zábavného, mimořádně produktivního studia, během kterého získáte komunikační schopnosti v cizím jazyce, o nichž se vám ani nesnilo?

Je to možné, rozhodnete-li se pro pomaturitní studium angličtiny v jazykové škole s právem státní jazykové zkoušky Pelican. Zvolíte si u nás vhodný kurz – případně vám s výběrem pomůže jazykový poradce a metodik. A pak u nás začnete studovat. Co to obnáší?

Nemusíte se bát, že se ukoušete nudou nebo že se nic nenaučíte. Pomaturitní studium AJ Brno u Pelicana je nejen hravé a zajímavé, ale také efektivní. Není divu. Škola dlouhodobě spolupracuje se zahraničními partnery, hledá spolu s nimi inovace v oblasti výuky a formuje, vypracovává a následně uvádí do praxe ty nejnovější metody. Pokud se přihlásíte na naše pomaturitní studium angličtiny, budete toho svědkem. Zjistíte, že se angličtina dá naučit i bez suchopárných pouček, biflování slovíček a těžkopádných domácích úkolů. A že to zvládne skutečně každý, i ten, kdo tvrdil, že na jazyky prostě nemá talent.

Tak zkuste to i vy – Brno, pomaturitní studium angličtiny – škola Pelican. Zvolíte-li Brno pomaturitní angličtina, můžete u nás studovat se statusem studenta.

 
Proč PELICAN

Proč se přihlásit k pomaturitnímu studiu právě v JŠ PELICAN?

 • Budete k nám dojíždět na čtyři vyučovací hodiny denně 5 dní týdně. Ano, čtete správně! Tolik úplně stačí k tomu, abyste za pár měsíců zvládli velké pokroky v angličtině. Ve škole tedy nemusíte trávit kvanta času, ale jen tolik, kolik je nezbytně nutné – a klidně můžete mimo školu stíhat ještě nějakou brigádu.
 • Budete pod taktovkou našich zkušených lektorů pronikat hloubkami anglického jazyka a učit se potřebnou gramatiku a slovní zásobu moderní inovativní a zábavnou metodou vycházející z výsledků evropských vzdělávacích projektů. A pokud chcete, můžete si k tomu návdavkem přidat němčinu, ruštinu, španělštinu nebo slovenštinu. Každý, kdo si u nás zaplatí pomaturitní studium angličtina, získává automaticky 500 Kč slevu na kurz dalšího jazyka dle výběru.
 • Budete dostávat učební materiály zdarma. Budete mít u nás zdarma také internetové připojení, parkování v areálu školy a vstupy na zajímavé akce.
 • Budete se podílet na tvorbě vícejazyčného časopisu Pelican a diskutovat na blogu nebo sociálních sítích.
 • Budete se v rámci vašeho studia připravovat na státní jazykovou zkoušku, případně též na studium cizích jazyků na vysoké škole. Každý, kdo u nás absolvujepomaturitní studium angličtiny i s následnou zkouškou, získává osvědčení o absolvování studia, uznané v ČR na základě oprávnění MŠMT.

Jaký je průběh kurzu?

 • Nejprve podstoupíte rozřazovací testy.
 • Na základě výsledků testů vás rozdělíme do studijních skupin.
 • Následuje samotná část - kurz, účast v projektech, tvorba časopisu.
 • Po absolvování kurzu získáte vysvědčení.
 • Pomaturitní studium ukončíte oficiální zkouškou dle vaší jazykové úrovně.
 • Další informace najdete ve Školním řádu.

Na pomaturitní studium angličtiny
přijímáme i studenty, kteří letos nematurovali.

Přihlaste se ke studiu on-line ZDE.

Více informací získáte na telefonním čísle

+420 774 742 296

nebo v naší kanceláři na adrese Lidická 9, Brno.

Jazyková škola Pelican je vám vždy k dispozici - neváhejte a vyzkoušejte pomaturitní studium angličtiny.