Pomaturitní studium angličtiny

AKCE POMATURITNÍ STUDIUM  JARNÍ KVĚTNOVÁ CENA 17 900 Kč
Studuj jazyky za super cenu se statusem studenta v roce 2017/2018.
Přihlas se do konce května za skvělých 17 900 Kč.
ISIC karta zdarma!

Pro jakékoliv informace volejte Olgu Kovácsovou do kanceláře školy
na tel. číslo +420 725 441 935.

Obecné informace
Proč PELICAN
Obecné informace

Co takhle mít ještě před nástupem na vysokou školu v kapse státní jazykovou zkoušku z angličtiny? A užít si rok zábavného, mimořádně produktivního studia, během kterého získáte komunikační schopnosti v cizím jazyce, o nichž se vám ani nesnilo?

Je to možné, rozhodnete-li se pro pomaturitní studium angličtiny v jazykové škole s právem státní jazykové zkoušky Pelican. Zvolíte si u nás vhodný kurz – případně vám s výběrem pomůže jazykový poradce a metodik. A pak u nás začnete studovat. Co to obnáší?

Nemusíte se bát, že se ukoušete nudou nebo že se nic nenaučíte. Pomaturitní studium AJ Brno u Pelicana je nejen hravé a zajímavé, ale také efektivní. Není divu. Škola dlouhodobě spolupracuje se zahraničními partnery, hledá spolu s nimi inovace v oblasti výuky a formuje, vypracovává a následně uvádí do praxe ty nejnovější metody. Pokud se přihlásíte na naše pomaturitní studium angličtiny, budete toho svědkem. Zjistíte, že se angličtina dá naučit i bez suchopárných pouček, biflování slovíček a těžkopádných domácích úkolů. A že to zvládne skutečně každý, i ten, kdo tvrdil, že na jazyky prostě nemá talent.

Tak zkuste to i vy – Brno, pomaturitní studium angličtiny – škola Pelican. Zvolíte-li Brno pomaturitní angličtina, můžete u nás studovat se statusem studenta.

 
Proč PELICAN

Proč se přihlásit k pomaturitnímu studiu právě v JŠ PELICAN?

 • Budete k nám dojíždět na čtyři vyučovací hodiny denně 5 dní týdně. Ano, čtete správně! Tolik úplně stačí k tomu, abyste za pár měsíců zvládli velké pokroky v angličtině. Ve škole tedy nemusíte trávit kvanta času, ale jen tolik, kolik je nezbytně nutné – a klidně můžete mimo školu stíhat ještě nějakou brigádu.
 • Budete pod taktovkou našich zkušených lektorů pronikat hloubkami anglického jazyka a učit se potřebnou gramatiku a slovní zásobu moderní inovativní a zábavnou metodou vycházející z výsledků evropských vzdělávacích projektů. A pokud chcete, můžete si k tomu návdavkem přidat němčinu, ruštinu, španělštinu nebo slovenštinu. Každý, kdo si u nás zaplatí pomaturitní studium angličtina, získává automaticky 500 Kč slevu na kurz dalšího jazyka dle výběru.
 • Budete dostávat učební materiály zdarma. Budete mít u nás zdarma také internetové připojení, parkování v areálu školy a vstupy na zajímavé akce.
 • Budete se podílet na tvorbě vícejazyčného časopisu Pelican a diskutovat na blogu nebo sociálních sítích.
 • Budete se v rámci vašeho studia připravovat na státní jazykovou zkoušku, případně též na studium cizích jazyků na vysoké škole. Každý, kdo u nás absolvujepomaturitní studium angličtiny i s následnou zkouškou, získává osvědčení o absolvování studia, uznané v ČR na základě oprávnění MŠMT.

Jaký je průběh kurzu?

 • Nejprve podstoupíte rozřazovací testy.
 • Na základě výsledků testů vás rozdělíme do studijních skupin.
 • Následuje samotná část - kurz, účast v projektech, tvorba časopisu.
 • Po absolvování kurzu získáte vysvědčení.
 • Pomaturitní studium ukončíte oficiální zkouškou dle vaší jazykové úrovně.
 • Další informace najdete ve Školním řádu.

Na pomaturitní studium angličtiny
přijímáme i studenty, kteří letos nematurovali.

Přihlaste se ke studiu on-line ZDE.

Více informací získáte na telefonním čísle

+420 774 742 296

nebo v naší kanceláři na adrese Lidická 9, Brno.

Jazyková škola Pelican je vám vždy k dispozici - neváhejte a vyzkoušejte pomaturitní studium angličtiny.