BYLA JSEM NA PELICAN PARTY

Taky se po náročném testu nebo zkoušení rádi odměníte? Třeba si koupíte něco, po čem už dlouho toužíte, nebo vyrazíte večer konečně po dlouhé době s přáteli na párty nebo koncert do jednoho z brněnských klubů? Za to nekonečné biflování si to přece všichni zasloužíme!

Celoroční snažení studentů z pomaturitního studia odměnila naše škola večírkem nabitým skvělou muzikou v klubu Fléda. Na své si přišli jak ti, co se těšili na drink s přáteli, tak ti, co přišli vybít energii na parket. Na baru nebo v davu tanečníků se setkávali ale nejen se svými spolužáky, ale i lektory. Říkáte si, učitelé na párty? Zkažený večer! Ono je to však trochu jinak. Večírek začínal v 20 večer, takže jsme se domluvily, že se sejdeme ještě dřív, abysme pokecali, než se rozprchneme směrem k jedné nebo druhé stage nebo někdo z nás odpadne. Sraz byl v 19 v Lužánkách poblíž Flédy. S druhou lektorkou Verčou jsme přinesly nějaké to tekuté občerstvení a pomalu se začali scházet naši studenti německého jazyka. Nebylo to poprvé, co jsme se takto sešli mimo školu. V zimě to byl německý dýchánek u Glühweinu, začátkem léta na Radler nebo Bier k osvěžení mysli, aby se nám nezavařila hlava z vedlejších vět. Bavili jsme se o přijímačkách, na vysokou, o plánech na léto ale i do budoucna. Nakonec nám všem bylo líto, že už to celé končí a že večírek je naše poslední akce, kterou si proto musíme pořádně užít. Naše německá skupina nebyla jediná, kde vznikl přátelský vztah mezi studenty a jejich lektorem. V předsálí na gaučích posedávali skupinky studentů, mezi nimi lektoři, které byste od studentů sami nerozeznali. Atmosféra byla uvolněná, přátelská.

8709_779252542096924_4188443132545624587_n-623x415 (1)

Tonda z německé skupiny doplňuje: „Byla to sranda, pokecal jsem si s fajn lidma, ten vztah učitel-žák jsem tam moc nepociťoval, spíš to bylo jako, když se baví parta známých.

Po několika drincích jsme se odhodlali vyrazit k fotokoutku umístěném strategicky kousek od baru. Vzniklá fotka je myslím tím důkazem, že jsme si opravdu všichni užívali.No a na samém konci jsme si slíbili, že si určitě domluvíme sraz a vyrazíme zase na nějaký ten večírek, přinejmenším na příští Pelican party. 

6 thoughts on “BYLA JSEM NA PELICAN PARTY”

 1. Martina

  Pro lektory to musí být super – získávat každý rok nová přátelství! Na druhou stranu je asi smutné neustálé loučení se studenty 🙂 … Letošní rozlučka na PELICAN party ale stála za to!

 2. pelicanmag

  “Koncert jsme si maximálně užili. Nálada v backstagey byla dá se říct víkendová ačkoliv byl čtvrtek. Měli jsme trochu strach hrát po čtvrtý za sedum měsíců na Flédě. Ale nakonec jste přišli, takže super”

  Mike Trafik

 3. Klára

  Na party jsem bohužel nebyla, ale fotoreport a tento článek mluví za vše. Musela to být super party.

Comments are closed.