Důvody proč volit Vladimíra Franze/ Why you should vote Vadimir Franz

Celá Česká republika nyní žije prezidentskými volbami. Chápete, je to něco jako Nagano - poprvé, to lidi ještě trochu zajímá. Nagano pro nás mělo šťastný konec, výsledky prezidentské volby už zřejmě všichni tak jednotně oslavovat nebudeme. Potřebný počet podpisů ke kandidatuře na prezidenta odevzdalo jedenáct lidí. Deset z nich můžeme vzájemně spárovat tak, aby si víceméně konkurovali svými názory či postoji. Jedenáctý „Černý Petr“ je pan Miloš Zeman. Bohužel, v této hře, zdá se, je Černý Petr vítězem. Zemanovi nekonkuruje nikdo se stejným politickým názorem. Díky tomuto se stává velmi silným kandidátem na prezidentské křeslo.

Československý prezident Miloš Zeman při své první oficiální návštěvě Bílého Domu opil Baracka Obamu národním bylinným likérem. Skandál odnesl především kostýmek Barackovi manželky Mischell.

93% amerických studentů si myslí, že je Česká republika nový stát, vzniklý oddělením jedné ze 47 prefektur Japonska. Prezident Tomio Okamura se směje.

Prezidentka Jana Bobošíková odmítla využít právo udělit prezidentskou amnestii. Namísto toho projevila zájem veřejně popravit několik vězňů. Tento návrh byl však senátem zamítnut.

Tímto bych chtěla apelovat především na mladé lidi, kteří volby většinou bojkotují.

BĚŽTE VOLIT!!

Prezident státu reprezentuje nás všechny před celým světem. Reprezentuje nás nejen svým vzhledem, ale také svou inteligencí a samozřejmě i znalostí cizího jazyka. Jestli nechceme, aby za nás ve světě vystupovali nevzdělaní zlatokopové, cizinci nebo důchodci s vadou řeči, pojďme volit a dejme světu najevo, že jsme středem Evropy, že u nás vládne demokracie a že u nás může být prezidentem i potetovaný umělec!

zdroj_facebook-com_vladimir_franz_prezidentem-623x623

Why you should vote Vadimir Franz 

The whole of the Czech Republic is currently excited about the forthcoming presidential election. In a way, it's similar to Nagano – it's the first time so people show some interest in it. In Nagano it all worked out for the best in the end. However, the presidential election results will probably not be welcomed so unanimously. Eleven people are entitled to try for the presidency, ten of whom we can put in pairs according to their opposing standpoints and opinions. And then, there's Milos Zeman, a bit of a dark horse, who is very likely to benefit from the whole situation. He's got no real competitor with the same political stand. This makes him the hot favourite to win the election.

President Barrack Obama got drunk during Milos Zeman's first official visit to the White House. It is reported that it happened after he drank a large amount of the Czech national herb liqueur. Unfortunately, it was Michelle Obama's suit that was worst affected in the incident.

93 per cent of American students believe that the Czech Republic is a new state which was formed by separating from one of 47 prefectures of Japan. President Tomio Okamura is laughing.

President Jana Bobosikova rejected to use her right to grant amnesty. Instead, she announced that she would be interested in seeing some public executions.

I'm calling on all young people who usually don't care about elections.

Go and vote!!!

The President is the one who represents us in the world. It's not only about his or her appearance but also intelligence and ability to speak foreign languages. I'm sure we don't want some uneducated gold diggers, foreigners or old age pensioners with speech impediment to represent us. Let's vote and make it clear that we are the centre of Europe and that we live in democracy and that in this country it's possible for even a tattooed artist to become the President!

6 thoughts on “Důvody proč volit Vladimíra Franze/ Why you should vote Vadimir Franz”

 1. František Hrubín

  to neni zadnej duvod. prezident ma byt PAN prezident nesmi vypadat jako divosska kralovna. musi byt prijatelny pro vsechny vcetne konzervativcu a to NENI.

 2. Jaroslav Vinický

  No, já si myslím, že to hlavně nesmí být dacan spojený se současnou, nebo v minulosti, vládnoucí garniturou. A to jak vypadá, není vůbec, ale opravdu vůbec, soudruhu Hrubíne důležité.

 3. Karolína Kolaříková

  Spíš než nad cool tetováním, které budí tolik pozornosti a rozděluje příznivce/odpůrce, by se voliči mohli zamyslet nad orlíkovou minulostí pana Franze a jeho dalšími kvalitami, které by nám mohl jako prezident přinést. Jinak ovšem, go vote! Ať už je Váš názor jakýkoliv, neboť dokud budou lidé lhostejní k politice, bude politika lhostejná k lidem.

 4. mája

  Chtěla bych vyjádřit svůj názor… Jistě, nemusíte to nikdo číst, ale zamyslete se nad jednou věcí a to nad tou, co vám teď napíšu. Nezažila jsem nacismus, ale vím, že to bylo nejhorší období České země, nezažila jsem ani komunismus, ale vím, že nebyl tak hrozný i když se zarputilí, věčně nespokojení občané snaží udělat z komunismu strašáka republiky, nebylo to horší ani stejně hrozné jako nacismus. Dovoluji si i říct, že tento režim byl i lepší. Nyní nás okrádajì stovky politiků, úředníků a tak bych mohla pokračovat dál. Já se vás ptám… Může být něco horší než nacismus? Vadilo by vám na pět let, kdyby se k prezidentskému křeslu dostal Vladimír Franz se zmíněnou orlíkovou minulostí?

Comments are closed.