Příprava na maturitu

Pro informace k přípravným kurzům na maturitu volejte do kanceláře školy na tel. číslo +420 725 441 935.

Čeká Tě maturita, zkouška dospělosti, a Ty se bojíš zkoušky z jazyka? Nezoufej, přihlas se na náš kurz příprava na maturitu z angličtiny nebo příprava na maturitu z němčiny a zkoušku zvládneš levou zadní.

Maturita z cizího jazyka je jednou z části státní maturitní zkoušky, která je povinně volitelná. Studenti si vybírají mezi jazykem anglickým, německým, španělským, ruským a francouzským, a to podle toho, který jazyk je na které škole vyučován. Žák si nemůže vybrat jazyk, který se na jím navštěvované škole nevyučuje.

Maturita z cizího jazyka se skládá z písemné práce, didaktického testu a ústní zkoušky. PELICAN Tě v přípravných kurzech na maturitu z angličtiny nebo němčiny připraví na všechny tyto tři části. Zkoušku tak zvládneš naprosto v pohodě.

Neboj se maturitní zkoušky, připrav se na ni perfektně s kurzy jazykové školy PELICAN. PELICAN Ti pomůže zvládnout zkoušku dospělosti na výbornou s  přípravnými kurzy k maturitě v Brně.

Proč příprava na maturitu z cizího jazyka u PELICANA?

  • PELICAN sídlí v centru města a výborně se k nám dostaneš ze všech částí Brna.
  • Školení lektoři Tě perfektně připraví na všechny části maturitní zkoušky z angličtiny i z němčiny.
  • V PELICANOVI se skvěle naučíš anglické i německé reálie.
  • Výuka probíhá zábavnou a efektivní formou.
  • K výuce si můžeš v naší kuchyňce uvařit čaj nebo kávu zadarmo.
  • V celé škole je k dispozici wifi připojení.

Maturity z cizího jazyka se neboj.
Přihlas se na kurzy příprava k maturitě Brno v jazykové škole PELICAN.

přípravném kurzu na maturitu z angličtiny nebo ve stejném kurzu na maturitu z němčiny Tě PELICAN připraví na průběh kompletní zkoušky a zároveň posílí tvé sebevědomí.