Reference překlady a tlumočení

Michal Vodička, ředitel společnosti ELKOV elektro a.s.

Michal Vodička, ředitel společnosti ELKOV elektro a.s.

Hodnocení překladů poskytované společností PELICAN

 

S jazykovou školou PELICAN spolupracujeme již od roku 2002 v rámci jazykového firemního vzdělávání. Konkrétně pro nás škola PELICAN zajišťuje kurzy angličtiny, španělštiny a němčiny. Se všemi aspekty výuky jsme naprosto spokojeni.

V rámci naší spolupráce využíváme od roku 2003 i překladatelské služby, které společnost PELICAN poskytuje. Do dnešního dne jsme si nechali přeložit již celou řádku odborných textů a závazných dokumentů zejména do angličtiny, španělštiny a němčiny, ale i do dalších světových jazyků.

Škola nám zajistila bezchybný překlad i korekturu výsledného textu rodilým mluvčím. Zejména musím ocenit flexibilitu v rámci tzv. Expresního překladu. S pracovníky agentury PELICAN jsme nejednou pracovali na překladech i během víkendů a vždy dodali zakázku v dohodnutém termínu. Mnohdy svou rychlostí předčili i moje očekávání.

PELICAN nám poskytuje bezplatné konzultace, a když je třeba okamžitě vyřešit nějakou „jazykovou záhadu“, jsou vždy k dispozici. Jelikož obchodujeme s celou Evropou, setkáváme se s touto situací poměrně často. Oceňuji taktéž individuální přístup k plnění našich zakázek ze strany Marcely Mitany, které se o nás léta stará. Při zadávání překladů se s ní domluvím na přesném zadání, které je za strany společnosti PELICAN vždy dodržen.

Překlady PELICAN mohu společnostem i jednotlivcům vřele doporučit.

Michal Vodička, ředitel společnosti ELKOV elektro a.s.

Společnost ELKOV elektro a.s. je specializovaný velkoobchod elektromateriálem a svítidly se sítí 21 prodejních skladů v České republice.

 

 

 

 

ELKOV elektro a.s., Michal Vodička, ředitel společnosti

V Brně dne 12. 12. 2016