Film Kafe a cigára | Coffee & Cigarettes

Jedenáct černobílých minipříběhů, které režisér Jim Jarmusch tvořil od roku 1986 do roku 2003 se odehrává většinou u kavárenského stolu. Nad kávou a cigaretou tu vedou rozhovory a polemika režisérovi známí oblíbenci, například Iggy Pop, Cate Blanchett nebo Alfred Molina, kteří většinou představují sami sebe. Káva a cigareta je to, co těchto jedenáct příběhů spojuje. 

Podívejte se na film a originálním znění se španělskými titulky:

 

Nerozumíte filmu?
Využijte kurzy angličtiny Brno nebo kurzy španělštiny Brno ve škole PELICAN.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>