Angličtina firemní kurzy

Hodnoceno 4.86 z 5 na základě 7 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 7)

490 980 

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

7 recenzí Angličtina firemní kurzy

 1. Hodnocení 5 z 5

  V. Svobodová

  Jménem své firmy jsem se školou Pelican domlouvala firemní kurzy angličtiny. Už jen jednání bylo velice rychlé, vstřícné. Výuka zahájena prakticky okamžitě. Lektoři vždy dojížděli k nám do firmy, přizpůsobili kurzy našim požadavkům tak, aby reflektovaly témata spjatá s naší činnosti a pečlivě se věnovaly přípravě i samotné výuce. Jazyková škola Pelican nám pak poskytla složení zkoušky příslušné úrovně jazyka zdarma. Vzhledem k tomu, že všichni studenti prospěly na poprvé a své vzdělání dále uplatňují v pracovním životě, shledáváme jazykovou školu Pelican jako velice schopnou.

 2. Hodnocení 5 z 5

  Slípalová Hana

  S jazykovou školou spolupracujeme od 2011. Mimo organizování firemní výuky – výuka angličtiny a němčiny na naší pobočce v Brně, zabezpečuje tým školy veškeré odborné překlady. S jejich službami jsme velice spokojení, a to je důvod, proč naše spolupráce nadále trvá. Školu PELICAN mohu za firmu Kartek s.r.o. vřele doporucit.

 3. Hodnocení 5 z 5

  Andrej Lipka

  Firemní kurzy započaly osobním setkáním s ředitelkou školy PELICAN. Ta zanalyzovala naše potřeby a posléze ústně otestovala zaměstnance. Metodik školy navrhl dle úrovně znalostí studijní skupiny, se kterými se po začátku kurzu ještě trochu hýbalo, dokud vše neklapalo, jak má. Nyní už díky pravidelnému testování a hodnocení sledujeme velmi pozitivní pokroky. Pro další spolupráci budeme volit opět jazykovou školu PELICAN. Doporučujeme!

 4. Hodnocení 5 z 5

  Fojtíková Lenka

  Firemní kurzy angličtiny v této jazykové škole jsme zvolili na základě dobrých referencí. Domluva byla rychlá, pracovníci školy vstřícní, ochotně reagovali na naše požadavky. Výuka probíhala dvakrát do týdne ve dvou skupinách rozdělených dle úrovně. Lektor byl vždy perfektně připraven na výuku, hodinu se snažil vést zábavnou formou a neváhal se věnovat ani problematice spjaté s naší firmou. Na konci kurzu bylo našim pracovníkům umožněno složit státní jazykovou zkoušku. Firemní výuku angličtiny bychom v Jazykové škole Pelican určitě doporučovali.

 5. Hodnocení 4 z 5

  Daniela Sobotková

  Jazyková škola PELICAN připravila pro naši firmu jazykový kurz anglického jazyka na míru, zohlednila naše požadavky a vytvořila výukový program, který potřebuje pouze průběžně aktualizovat. Jednatelka společnosti i většina lektorů jsou velice schopní, pružně reagují, mají pro výuku potřebné znalosti i zkušenosti. Spolupráce s PELICANEM nám vyhovuje.

 6. Hodnocení 5 z 5

  Lída Olšáková

  V minulém roce jsme využili možnosti získat finanční podporu pro zaměstnance na kurzy angličtiny v naší firmě. Naši pracovníci komunikují každý den v odborné angličtina, jsme společnost zabývající se prodejem a dovozem lékařských zařízení. Pro realizaci kurzů jsme vybrali školu Pelican. Měla jsem na starosti veškerou administrativu s projektem spojenou a tak mi moc pomohla zkušenost a vstřícnost ze strany jazykové školy. Také jsme ocenili odbornost a profesionalitu lektorů. V kurzech anglického jazyka pokračujeme i po skončení dotace. Pokrok našich zaměstnanců je znát a má vliv na úspěchy naší firmy.
  Lída Olšáková, asistentka ředitele

 7. Hodnocení 5 z 5

  Petra Jarková

  O projektu POVEZ II, podpoře odborného vzdělávání zaměstnanců, jsme se dozvěděli na schůzce s organizátorkou kurzů angličtiny pro firmy ve škole PELICAN. Naše plánované firemní kurzy byly podpořeny, což výrazně pomohlo naší společnosti. Mohli jsme proškolit všechny zaměstnance, kteří potřebovali odborný kurz. Byli jsme spokojeni s výukou, lektoři byli vždy připraveni, a kurzy byl moc přínosný.
  Petra Jarková, asistentka

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Objednávka

Pokladna