Angličtina firemní kurzy

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 3 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 3)

490 980 

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

3 recenze Angličtina firemní kurzy

 1. Hodnocení 5 z 5

  V. Svobodová

  Jménem své firmy jsem se školou Pelican domlouvala firemní kurzy angličtiny. Už jen jednání bylo velice rychlé, vstřícné. Výuka zahájena prakticky okamžitě. Lektoři vždy dojížděli k nám do firmy, přizpůsobili kurzy našim požadavkům tak, aby reflektovaly témata spjatá s naší činnosti a pečlivě se věnovaly přípravě i samotné výuce. Jazyková škola Pelican nám pak poskytla složení zkoušky příslušné úrovně jazyka zdarma. Vzhledem k tomu, že všichni studenti prospěly na poprvé a své vzdělání dále uplatňují v pracovním životě, shledáváme jazykovou školu Pelican jako velice schopnou.

 2. Hodnocení 5 z 5

  Slípalová Hana

  S jazykovou školou spolupracujeme od 2011. Mimo organizování firemní výuky – výuka angličtiny a němčiny na naší pobočce v Brně, zabezpečuje tým školy veškeré odborné překlady. S jejich službami jsme velice spokojení, a to je důvod, proč naše spolupráce nadále trvá. Školu PELICAN mohu za firmu Kartek s.r.o. vřele doporucit.

 3. Hodnocení 5 z 5

  Andrej Lipka

  Firemní kurzy započaly osobním setkáním s ředitelkou školy PELICAN. Ta zanalyzovala naše potřeby a posléze ústně otestovala zaměstnance. Metodik školy navrhl dle úrovně znalostí studijní skupiny, se kterými se po začátku kurzu ještě trochu hýbalo, dokud vše neklapalo, jak má. Nyní už díky pravidelnému testování a hodnocení sledujeme velmi pozitivní pokroky. Pro další spolupráci budeme volit opět jazykovou školu PELICAN. Doporučujeme!

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Objednávka

Pokladna