Angličtina firemní kurzy

Hodnoceno 4.95 z 5 na základě 19 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 19)

490 980 

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

19 recenzí Angličtina firemní kurzy

 1. Hodnocení 5 z 5

  V. Svobodová

  Jménem své firmy jsem se školou Pelican domlouvala firemní kurzy angličtiny. Už jen jednání bylo velice rychlé, vstřícné. Výuka zahájena prakticky okamžitě. Lektoři vždy dojížděli k nám do firmy, přizpůsobili kurzy našim požadavkům tak, aby reflektovaly témata spjatá s naší činnosti a pečlivě se věnovaly přípravě i samotné výuce. Jazyková škola Pelican nám pak poskytla složení zkoušky příslušné úrovně jazyka zdarma. Vzhledem k tomu, že všichni studenti prospěly na poprvé a své vzdělání dále uplatňují v pracovním životě, shledáváme jazykovou školu Pelican jako velice schopnou.

 2. Hodnocení 5 z 5

  Slípalová Hana

  S jazykovou školou spolupracujeme od 2011. Mimo organizování firemní výuky – výuka angličtiny a němčiny na naší pobočce v Brně, zabezpečuje tým školy veškeré odborné překlady. S jejich službami jsme velice spokojení, a to je důvod, proč naše spolupráce nadále trvá. Školu PELICAN mohu za firmu Kartek s.r.o. vřele doporucit.

 3. Hodnocení 5 z 5

  Andrej Lipka

  Firemní kurzy započaly osobním setkáním s ředitelkou školy PELICAN. Ta zanalyzovala naše potřeby a posléze ústně otestovala zaměstnance. Metodik školy navrhl dle úrovně znalostí studijní skupiny, se kterými se po začátku kurzu ještě trochu hýbalo, dokud vše neklapalo, jak má. Nyní už díky pravidelnému testování a hodnocení sledujeme velmi pozitivní pokroky. Pro další spolupráci budeme volit opět jazykovou školu PELICAN. Doporučujeme!

 4. Hodnocení 5 z 5

  Fojtíková Lenka

  Firemní kurzy angličtiny v této jazykové škole jsme zvolili na základě dobrých referencí. Domluva byla rychlá, pracovníci školy vstřícní, ochotně reagovali na naše požadavky. Výuka probíhala dvakrát do týdne ve dvou skupinách rozdělených dle úrovně. Lektor byl vždy perfektně připraven na výuku, hodinu se snažil vést zábavnou formou a neváhal se věnovat ani problematice spjaté s naší firmou. Na konci kurzu bylo našim pracovníkům umožněno složit státní jazykovou zkoušku. Firemní výuku angličtiny bychom v Jazykové škole Pelican určitě doporučovali.

 5. Hodnocení 4 z 5

  Daniela Sobotková

  Jazyková škola PELICAN připravila pro naši firmu jazykový kurz anglického jazyka na míru, zohlednila naše požadavky a vytvořila výukový program, který potřebuje pouze průběžně aktualizovat. Jednatelka společnosti i většina lektorů jsou velice schopní, pružně reagují, mají pro výuku potřebné znalosti i zkušenosti. Spolupráce s PELICANEM nám vyhovuje.

 6. Hodnocení 5 z 5

  Lída Olšáková

  V minulém roce jsme využili možnosti získat finanční podporu pro zaměstnance na kurzy angličtiny v naší firmě. Naši pracovníci komunikují každý den v odborné angličtina, jsme společnost zabývající se prodejem a dovozem lékařských zařízení. Pro realizaci kurzů jsme vybrali školu Pelican. Měla jsem na starosti veškerou administrativu s projektem spojenou a tak mi moc pomohla zkušenost a vstřícnost ze strany jazykové školy. Také jsme ocenili odbornost a profesionalitu lektorů. V kurzech anglického jazyka pokračujeme i po skončení dotace. Pokrok našich zaměstnanců je znát a má vliv na úspěchy naší firmy.
  Lída Olšáková, asistentka ředitele

 7. Hodnocení 5 z 5

  Petra Jarková

  O projektu POVEZ II, podpoře odborného vzdělávání zaměstnanců, jsme se dozvěděli na schůzce s organizátorkou kurzů angličtiny pro firmy ve škole PELICAN. Naše plánované firemní kurzy byly podpořeny, což výrazně pomohlo naší společnosti. Mohli jsme proškolit všechny zaměstnance, kteří potřebovali odborný kurz. Byli jsme spokojeni s výukou, lektoři byli vždy připraveni, a kurzy byl moc přínosný.
  Petra Jarková, asistentka

 8. Hodnocení 5 z 5

  Matěj – URC Systems

  Chodím na angličtinu u nás ve firmě od jazykové školy PELICAN. S výukou jsem stále spokojen. Paní lektorka má skvělý přístup. Tempo mi vyhovuje a daná látka je vysvětlena srozumitelně. Témata lekcí a probíraná gramatika jsou nám vždy individuálně přizpůsobeny, což mi hodně vyhovuje.

 9. Hodnocení 5 z 5

  Ondřej V. – URC Systems

  Výuku angličtiny u nás ve firmě zabezpečuje jazykovka PELICAN. S lektorkou jsme byli moc spokojeni, protože nám přizpůsobila tempo a vše výborně vysvětlila. Témata byla taková, které jsme si sami zvolili – tudíž důležitá a zajímavá. Myslím si, že lektorka udělala vše pro to, abychom se v angličtině zlepšili.

 10. Hodnocení 5 z 5

  Zbyněk K. – URC Systems

  Navštěvuji kurz Anglického jazyka u nás ve firmě. Paní lektorka z jazykové školy PELICAN je výborná. Její výklad je srozumitelný a tempo pro nás ideální. Probíraná látka je zajímavá, užitečná a relevantní. Jsem velmi spokojen s tím, jak jsem se v angličtině díky tomuto kurzu zlepšil.

 11. Hodnocení 5 z 5

  Jaroslav V. – URC Systems

  Naše firma pro zaměstnance nabízí kurz angličtiny od jazykové školy PELICAN. S výukou jsem velice spokojen. Lektorka vždy zaujímala k výuce proaktivní a vysoce profesionální přístup. Tempo výuky bylo z mé strany v pořádku a dle mého názoru vyhovovalo všem členům skupiny. Úroveň výkladu byla vždy na vysoké úrovni, pokud během výuky byla zjištěna mezera ve znalostech u některého ze členů skupiny, lektorka vždy vynikajícím způsobem objasnila danou problematiku. Témata vybíraná lektorkou pro výuku byla vždy velice zajímavá, poutavá a odrážela aktuální potřeby. Lektorka dokázala do výuky vynikajícím způsobem včlenit i témata vzešlá od jednotlivých členů skupiny. S mírou zlepšení v angličtině jsem velice spokojen.

 12. Hodnocení 5 z 5

  Alice L. – URC Systems

  Navštěvuji firemní kurz angličtiny od jazykové školy PELICAN. Paní lektorka se s námi zaměřila na Business English, což oceňuji. Mohla jsem si ujasnit a tudíž se i zdokonalit například v psaní e-mailů, telefonických rozhovorech atd. Její vyučovací tempo je naprosto vyhovující, výklad srozumitelný, témata vhodná a zajímavá. S paní lektorkou jsem celkově spokojená a nemohu nic vytknout.

 13. Hodnocení 5 z 5

  Lucie M.. – URC Systems

  Firemní angličtinu u nás učí lektorka z jazykové školy PELICAN. Lektorka s námi komunikuje naprosto srozumitelně, ochotně a bez problémů. Jsem s ní velmi spokojena, protože je příjemná, usměvavá a trpělivá. Tempo výuky je v normálu – není ani rychlé a ani pomalé – zkrátka vyhovující. Témata jsou přizpůsobena studentům a mohli jsme si je společně navrhnout. Jsem moc ráda, že jsem se v angličtině zlepšila, a to hlavě v mluvení. Lektory od jazykové školy PELICAN určitě doporučuji.

 14. Hodnocení 5 z 5

  Lada Petrželová

  Dobrý den,
  firemní angličtinu pro pobočku v Brně pro naši společnost zařizuje škola Pelikán. Jsme moc spokojeni a po roční výuce angličtiny budeme jistě pokračovat. Kurzy angličtiny probíhají ve škole Pelikán, kde je příjemné prostředí a paní lektorka je výborná.
  Petrželová

 15. Hodnocení 5 z 5

  Tereza L.

  Ráda bych napsala recenzi na jazykovou školu PELICAN. Firemní výuka angličtiny, kterou navštěvuji je zábavná a ráda chodím do každé hodiny. Paní lektorka je opravdu šikovná, naučí nás potřebnou gramatiku zábavnou formou a zároveň se s ní můžeme domluvit na tématech která nás zajímají. Jazykovou školu PELICAN můžu jen doporučit.

 16. Hodnocení 5 z 5

  Martin Š.

  Firemní jazykové kurzy pro Brno a naši pobočku u nás dělá jazyková škola PELICAN. Se školou naše firma spolupracuje už několik let. Vždy nám studentům vyjdou vstříc v časech a lektoři dojíždí k nám do firmy. Má úroveň angličtiny se opravdu zlepšuje, a proto jsem se rozhodl napsat jazykové škole PELICAN recenzi. Naše paní lektorka výuku přizpůsobuje naším potřebám a snaží se nás naučit co nejvíce v hodinách, jelikož ví, že jsme vytížení a času na přípravu moc nezbývá.

 17. Hodnocení 5 z 5

  Tomáš K.

  Rád bych poděkoval naší lektorce a jazykové škole PELICAN za firemní výuku angličtiny kam pravidelně docházím. Angličtinu jsem dříve na škole neměl rád, ale s paní lektorkou je výuka zábavná a člověk se naučí vše nenásilně při výuce. Paní lektorka používá moderní metody, takže jsem s výukou velmi spokojen. V práci se potřebuji domluvit, takže mi vyhovuje, že témata jsme si vybrali sami tak abychom se naučili potřebnou tématiku. Díky a těším se na pokračování.

 18. Hodnocení 5 z 5

  simona

  S lektory a výukou jsme v naší firmě maximálně spokojeni.
  super přístup i od vedení společnosti.
  děkujeme 🙂 MIG s.r.o./ simona

 19. Hodnocení 5 z 5

  Andrea Sekereš

  Organizace a samotná výuka anglického a francouzského jazyka v naší společnosti probíhá po celou dobu spolupráce na profesionální a vstřícné úrovni. Oceňujeme odbornost lektorů, jejich osobní přístup a z pohledu zaměstnavatele zejména také znatelné pokroky a motivaci “studentů” v dalším pokračování.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Objednávka

Pokladna