Němčina firemní kurzy

Hodnoceno 4.67 z 5 na základě 3 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 3)

490 980 

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

3 recenze Němčina firemní kurzy

 1. Hodnocení 4 z 5

  Ivan Hakl

  Jsme pobočka německé firmy na českém trhu. Takže komunikace probíhá převážně v němčině. Její úroveň si držíme díky jazykovým kurzům. Když jsme kurzy poptávali vybrali jsme si školu Pelican díky jejich flexibilitě a týmu zkušených lektorů. Jazykové kurzy němčiny u nás na pobočce probíhají již pátým rokem. Vždy nejvíc potřebujeme jazykové posunout nové zaměstnance a to se nám díky škole Pelican daří na výbornou.

 2. Hodnocení 5 z 5

  Petr Hrabal

  Škola Pelican nám zajišťuje jazykový servis již od roku 2013. Škola disponuje kvalitním týmem lektorů a osobním přístupem. Potřeby společnosti vždy pečlivě analyzuje, na základě analýzy pracuje s osnovou kurzu. Jako motivace pro zaměstnance se osvědčilo pravidelné vyhodnocování pokroku. Doporučujeme a pro další firemní vzdělávání budeme opět volit tuto školu.

 3. Hodnocení 5 z 5

  Lukáš Hloušek

  Školu PELICAN jsme volili pro firemní vzdělávání díky pozitivním referencím ostatních zaměstnavatelů. Osobní přístup školy nás překvapil hned ze začátku. Rychlé a vstřícné jednání a možnost rodilého mluvčího pro nás byly rozhodující faktory. Část zaměstnanců už úspěšně složila jazykové zkoušky. Pro další jazykové vzdělávání budeme opět volit jazykovou školu PELICAN.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Objednávka

Pokladna