Němčina firemní kurzy

Hodnoceno 4.77 z 5 na základě 13 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 13)

490 980 

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

13 recenzí Němčina firemní kurzy

 1. Hodnocení 4 z 5

  Ivan Hakl

  Jsme pobočka německé firmy na českém trhu. Takže komunikace probíhá převážně v němčině. Její úroveň si držíme díky jazykovým kurzům. Když jsme kurzy poptávali vybrali jsme si školu Pelican díky jejich flexibilitě a týmu zkušených lektorů. Jazykové kurzy němčiny u nás na pobočce probíhají již pátým rokem. Vždy nejvíc potřebujeme jazykové posunout nové zaměstnance a to se nám díky škole Pelican daří na výbornou.

 2. Hodnocení 5 z 5

  Petr Hrabal

  Škola Pelican nám zajišťuje jazykový servis již od roku 2013. Škola disponuje kvalitním týmem lektorů a osobním přístupem. Potřeby společnosti vždy pečlivě analyzuje, na základě analýzy pracuje s osnovou kurzu. Jako motivace pro zaměstnance se osvědčilo pravidelné vyhodnocování pokroku. Doporučujeme a pro další firemní vzdělávání budeme opět volit tuto školu.

 3. Hodnocení 5 z 5

  Lukáš Hloušek

  Školu PELICAN jsme volili pro firemní vzdělávání díky pozitivním referencím ostatních zaměstnavatelů. Osobní přístup školy nás překvapil hned ze začátku. Rychlé a vstřícné jednání a možnost rodilého mluvčího pro nás byly rozhodující faktory. Část zaměstnanců už úspěšně složila jazykové zkoušky. Pro další jazykové vzdělávání budeme opět volit jazykovou školu PELICAN.

 4. Hodnocení 5 z 5

  Tereza Ševčíková

  Jazykový kurz němčiny běží v naší firmě již druhým rokem. S jazykovou školou Pelican nebyl problém se na ničem domluvit, ani na dojíždění vyučujícího k nám na pobočku. V hodinách převažuje individuální přístup, lektor ochotně vysvětluje probíranou látku a zlepšuje mluvený projev našich zaměstnanců. Jazyková škola perfektně připravila na státní jazykovou zkoušku z němčiny, kterou zatím s přehledem zvládli všichni naši pracovníci.

 5. Hodnocení 5 z 5

  Bc. Petra Suchánková

  Kurz německého jazyka naší firmě vyhovuje především díky výborné domluvě a kvalitním vyučujícím. Dali jsme na kladné reference a sami se k nim připojujeme. JŠ PELICAN vyhověla všem požadavkům, které jsme si stanovili, její doposavadní činnost vyhodnocujeme velice pozitivně, ať už sledování docházky nebo výběr zkušených lektorů. Výuka probíhá několikrát do týdne v menších skupinkách podle úrovní, takže mají lektoři možnost přistupovat k jednotlivým studentům – našim pracovníkům – individuálně. V následném pracovním životě pak pozorujeme větší míru suverenity při komunikaci v německém jazyce. Firemní kurz na této škole tedy dostál očekávání naší firmy.

 6. Hodnocení 4 z 5

  Alena Roubená

  Ráda bych poděkovala škole PELICAN za spolupráci při kurzech němčiny v programu POVEZ II. Podání žádosti byl jen první krok, je podstatné také získat školu, která má k dispozici lektory s odbornou němčinou a mohou doložit znalost jazyka. Přestože jsme žádali o změnu lektora, chtěli jsme mít lekce zábavnější, okamžitě nám vyhověli a poslali učitele jiného. Paní lektorka byla nejen odborník, také s ní byly hodiny zábavné a její přístup motivující.
  Alena Roubená, personální oddělení

 7. Hodnocení 5 z 5

  Lenka Veselková

  Výuku němčiny v naší firmě zabezpečuje už několik let jazyková škola Pelican. Vždy jsme byli s výukou a lektory spokojeni. Jazyková škola nám vždy vyšla vstříc v organizaci času nebo při jakýchkoliv změnách. Lektor dojíždí k nám na firmu a umí výuku skvěle přizpůsobit našim potřebám. Zaměstnanci jsou poměrně vytížení a není jednoduché je ke studiu němčiny motivovat, ale lektor to zvládá na jedničku a všichni se na hodiny každý týden těší. Jazykovou školu Pelican a její lektory můžeme jen a jen doporučit.

 8. Hodnocení 5 z 5

  Petra Marešová

  Děkuji za perfektní přístup lektora pana Josefa Štancla při individuální lekci německého jazyka. Vřele doporučuji.

 9. Hodnocení 5 z 5

  Tomáš Navrátil

  Firemní kurzy německého jazyka jsme poptávali už v roce 2016. Rozhodli jsme se pro školu Pelican, která kurzy pro naši firmu realizuje. Firemní němčina je pro mě a pro mé kolegy důležitá, každý den německy komunikujeme. Nejdříve jsem se soustředili na obchodní němčinu, nyní bychom si rádi udělali mezinárodní zkoušky z němčiny. Pan lektor nás na testy intenzívně připravuje. Děkujeme za vstřícný přístup, kdykoli jsme potřebovali změnit čas výuky nebo lektora, vždy nám bylo vyhověno.
  Tomáš Navrátil, AK

 10. Hodnocení 5 z 5

  Hana V.

  Firemní kurzy němčiny u nás zabezpečují lektoři z jazykové školy PELICAN. Čas kurzu jsme museli kvůli nedostatku času v naší firmě několikrát změnit, ale vždy nám vyšli vstříc a naším požadavkům se přizpůsobili, za což jsme moc vděční. Naši studenti se za poslední rok výuky v němčině opravdu zdokonalili a v příštím roce plánují složit státní zkoušku. Studenti do němčiny chodí rádi, protože se naučí gramatiku zábavným způsobem a lektory si vždy pochvalují.

 11. Hodnocení 5 z 5

  Eva Pokorná, personální oddělení

  Naše firma s vedením v Německu má několik poboček po České republice. Firemní jazykové kurzy němčiny pro Brno zabezpečuje jazyková škola PELICAN, se kterou jsem se vždy jednoduše domluvila. Jejich lektoři jsou flexibilní a dojíždí k nám do firmy v různé dny a časy. Výuka probíhá v malých skupinách zábavnou formou. Jazyková škola nabízí studentům složení státní zkoušky na konci kurzu, což je pro studenty, tak i pro firmu velká motivace. Komunikace v němčině je pro naše zaměstnance každodenní výzvou a díky lektorům ze školy PELICAN se cítí jistější a méně ve stresu. Děkujeme!

 12. Hodnocení 4 z 5

  Aneta Králová

  Na základě referencí od jiných firem jsme se rozhodli využít služeb školy Pelican a rozhodně nelitujeme. Lektoři chodí na hodiny vždy připravení s ohledem na potřeby a jazykovou úroveň jednotlivých studentů. Jak ze strany vedení společnosti, tak ze strany studentů samotných dostáváme pozitivní zpětnou vazbu na výuku. Moc děkujeme a rozhodně školu Pelican doporučujeme i ostatním!

 13. Hodnocení 5 z 5

  Jáchym Drobný

  Se školou Pelican spolupracujeme již 2 roky, máme tedy zkušenost s několika různými lektory a výukou různých úrovní němčiny v naší firmě. Oceňujeme flexibilitu, se kterou Pelican k našim potřebám přistupuje. Nikdy nebyl problém výuku přesunout, změnit počet studentů ve třídě apod. Můžeme potvrdit, že pro školu Pelican učí lektoři s mnohaletými zkušenostmi, u kterých jsou znatelné výsledky jejich práce.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Objednávka

Pokladna