Němčina firemní kurzy

Hodnoceno 4.67 z 5 na základě 6 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 6)

490 980 

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

6 recenzí Němčina firemní kurzy

 1. Hodnocení 4 z 5

  Ivan Hakl

  Jsme pobočka německé firmy na českém trhu. Takže komunikace probíhá převážně v němčině. Její úroveň si držíme díky jazykovým kurzům. Když jsme kurzy poptávali vybrali jsme si školu Pelican díky jejich flexibilitě a týmu zkušených lektorů. Jazykové kurzy němčiny u nás na pobočce probíhají již pátým rokem. Vždy nejvíc potřebujeme jazykové posunout nové zaměstnance a to se nám díky škole Pelican daří na výbornou.

 2. Hodnocení 5 z 5

  Petr Hrabal

  Škola Pelican nám zajišťuje jazykový servis již od roku 2013. Škola disponuje kvalitním týmem lektorů a osobním přístupem. Potřeby společnosti vždy pečlivě analyzuje, na základě analýzy pracuje s osnovou kurzu. Jako motivace pro zaměstnance se osvědčilo pravidelné vyhodnocování pokroku. Doporučujeme a pro další firemní vzdělávání budeme opět volit tuto školu.

 3. Hodnocení 5 z 5

  Lukáš Hloušek

  Školu PELICAN jsme volili pro firemní vzdělávání díky pozitivním referencím ostatních zaměstnavatelů. Osobní přístup školy nás překvapil hned ze začátku. Rychlé a vstřícné jednání a možnost rodilého mluvčího pro nás byly rozhodující faktory. Část zaměstnanců už úspěšně složila jazykové zkoušky. Pro další jazykové vzdělávání budeme opět volit jazykovou školu PELICAN.

 4. Hodnocení 5 z 5

  Tereza Ševčíková

  Jazykový kurz němčiny běží v naší firmě již druhým rokem. S jazykovou školou Pelican nebyl problém se na ničem domluvit, ani na dojíždění vyučujícího k nám na pobočku. V hodinách převažuje individuální přístup, lektor ochotně vysvětluje probíranou látku a zlepšuje mluvený projev našich zaměstnanců. Jazyková škola perfektně připravila na státní jazykovou zkoušku z němčiny, kterou zatím s přehledem zvládli všichni naši pracovníci.

 5. Hodnocení 5 z 5

  Bc. Petra Suchánková

  Kurz německého jazyka naší firmě vyhovuje především díky výborné domluvě a kvalitním vyučujícím. Dali jsme na kladné reference a sami se k nim připojujeme. JŠ PELICAN vyhověla všem požadavkům, které jsme si stanovili, její doposavadní činnost vyhodnocujeme velice pozitivně, ať už sledování docházky nebo výběr zkušených lektorů. Výuka probíhá několikrát do týdne v menších skupinkách podle úrovní, takže mají lektoři možnost přistupovat k jednotlivým studentům – našim pracovníkům – individuálně. V následném pracovním životě pak pozorujeme větší míru suverenity při komunikaci v německém jazyce. Firemní kurz na této škole tedy dostál očekávání naší firmy.

 6. Hodnocení 4 z 5

  Alena Roubená

  Ráda bych poděkovala škole PELICAN za spolupráci při kurzech němčiny v programu POVEZ II. Podání žádosti byl jen první krok, je podstatné také získat školu, která má k dispozici lektory s odbornou němčinou a mohou doložit znalost jazyka. Přestože jsme žádali o změnu lektora, chtěli jsme mít lekce zábavnější, okamžitě nám vyhověli a poslali učitele jiného. Paní lektorka byla nejen odborník, také s ní byly hodiny zábavné a její přístup motivující.
  Alena Roubená, personální oddělení

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Objednávka

Pokladna