Příprava na maturitu z angličtiny

Hodnoceno 4.83 z 5 na základě 6 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 6)

2 900 

Kurz probíhá jedenkrát týdně 90 minut. Uvedená cena je za 12 lekcí.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

6 recenzí Příprava na maturitu z angličtiny

 1. Hodnocení 5 z 5

  Mariana Novotná

  Maturitu můj syn zvládl jenom díky vám, moc za to děkuji! Mariana Novotná

 2. Hodnocení 5 z 5

  Klára Bodnárová

  Jestli mě někdo připravil na maturitu, byl to učitel v jazykovce Pelican. Ve škole jsem se bála, že to nikdy nedám, nakonec ale díky Pelicanovi vše dobře dopadlo! Tomu, kdo se obává maturity z angličtiny, jako jsem se obávala já, doporučuji přihlásit se na tento kurz, opravdu pomůže! 🙂

 3. Hodnocení 5 z 5

  Libor Kolařík

  Díky přípravě na maturitu u Pelicana jsem nakonec maturitní zkoušku s přehledem úspěšně vykonal, za to velký dík!

 4. Hodnocení 4 z 5

  Sabina Hejtmanová

  Děkuji moc za pomoc! Bez Vás bych to nezvládla! Sice jsem to dala až na podruhé, ale kdyby nebylo Vás, tak to nemám vůbec. 😀 Lituji, že jsem se nepřihlásila už někdy před prvním termínem, ušetřila bych si spoustu potu a slz.

 5. Hodnocení 5 z 5

  Denisa Růžičková

  Přípravný kurz na maturitu z angličtiny jsem si zapsala až po prvním neúspěšném pokusu, měla jsem tedy učební léto. Lektorka ale vedla kurz přípravy na maturitu takovým způsobem, že jsem na lekce chodila i celkem ráda. Na maturitu z AJ mě vážně dobře připravila a já to na druhý pokus skutečně udělala. Tímto jí patří můj velký dík.

 6. Hodnocení 5 z 5

  Linda Šarapatková

  Na přípravu na maturitu z angličtiny mě přihlásila máma a původně se mi na lekce vážně chodit nechtělo. Přesvědčila mě až skvělá učitelka, fajn kolektiv a poměrně příjemné prostředí. Nakonec jsem na výuku chodila ještě ráda – nejen kvůli maturitě, kterou bych asi jinak dala jen stěží, ale kvůli dobré atmosféře, která na hodinách panovala. Navíc jsem nemusela shánět žádné studijní materiály, lektorka vše zařídila. Do kurzu anglického jazyka jsem chodila i dřív na jiných jazykových školách, ale nikdy to nebylo tak uvolněné. Teď jsem ráda, že jsem tuhle přípravu na maturitu absolvovala.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Objednávka

Pokladna